با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛

رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران خلیل آباد معرفی شد

شناسهٔ خبر: 127682 -
چاپ خبر چاپ خبر
"احسان سیاری" رييس جديد بنياد شهيد و امور ايثارگران خلیل آباد در مراسمي با حضور مدیرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوی، مشاور استاندار در امور ایثارگران، امام جمعه، فرماندار و تني چند از مسؤولان شهر و همچنين خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر خلیل آباد معرفي شد.

به گزارش یار خراسانی، در مراسمی که عصر امروز و با حضور با حضور مدیرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوی، مشاور استاندار در امور ایثارگران، امام جمعه، فرماندار و تني چند از مسؤولان شهر و همچنين خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر خلیل آباد برگزار شد، احسان سیاری به عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خلیل آیاد معرفی و از خدمات حسین رزمی رئیس سابق قدردانی شد.

حسین رزمی، رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران خلیل آباد در این مراسم اظهار داشت: بنیاد شهید از سال ۸۶ در شهرستان به صورت نمایندگی افتتاح شد و در این مدت سعی شد خدمات مطلوبی به حوزه ایثارگران ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه چند حوزه مختلف نظیر اشتغال، بهداشت و درمان، مسکن و گلزارها بحث خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران مطرح است و وضعیت مطلوبی در شهرستان خلیل آباد داریم، خاطرنشان کرد: خلیل آباد در مباحث فرهنگی با هماهنگی که در سطح ادارات شکل گرفت بالاتر از شاخص های استانی بود.

رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران خلیل آباد همچنین تصریح کرد: در بحث گلزارها وضعیت بسیار مطلوبی نسبت به سایر شهرستان ها داریم تقریبا ۴۰ مزار دیگر در شهرستان خلیل آباد وجود دارد که هنوز ساماندهی نشده است.

 

حجت الاسلام حسین معصومی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در این مراسم با بیان اینکه تغییرات در مدیریت ها منافع زیادی دارد، اذعان کرد: تغییرات باعث ورود تفکرات و برنامه های جدید می شود و بنیاد شهید خراسان رضوی جزو اداراتی است که کمترین تغییر را ایجاد می کند مگر اینکه جنبه ارتقایی داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه در دوسال از ۳۰ شهرستان شاید مدیر ادارات ۱۰ شهرستان تغییر پیدا کرده اند که چند نفر از آنها بازنشسته شده اند، عنوان کرد: مدیر سابق خلیل آباد با توجه به تجربه های خوبی که داشتند نیاز به ارتقاء احساس می شد و به شهرستان کاشمر منتقل شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به اینکه سیاست بنیاد شهید در انتصابات، انتخاب از جامعه ایثارگری است، تشریح کرد: ۹۰ درصد تغییراتی که در خصوص جایگزین بازنشستگان صورت می گیرد از فرزندان شاهد و ایثارگر و یا خود جانبازان استفاده می شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.