فرماندار خلیل‌آباد:

۴۱ هکتار از شهرک صنعتی بردسکن به شهرستان خلیل آباد واگذار خواهد شد

شناسهٔ خبر: 125610 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل آباد گفت: خلیل آباد سهمی از شهرک صنعتی بردسکن نداشت و با مصوبه ای که با نظر استاندار خراسان رضوی مطرح و امضاء شد، ۴۱ هکتار از شهرک صنعتی بردسکن به شهرستان خلیل آباد واگذار خواهد شد.

به گزارش یار خراسانی، ابراهیم قاسم پور ظهر امروز در نشست رفع موانع تولید شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: بعد از تبیین مثلث توسعه فرهنگی اقتصادی و سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان و تعین معین های اقتصادی برنامه ریزی هایی برای رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال و استفاده از فرصت های اشتغال در مجموعه شهرستان در دستگاه های مرتبط انجام شد.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: مدیران شهرستان در برنامه های سال ۹۸ نگاه خوبی به توسعه همه جانبه که محور مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی است و نگاه به توانمندسازی مردم در بحث های روستایی و حوزه سطح شهرستان داشتند.

فرماندار خلیل آباد تصریح کرد: یکشنبه هایی تحت عنوان یکشنبه های تولید در شهرستان با حضور سرمایه گذاران و مدیران دستگاه های اداری جهت بر طرف کردن موانع تولید و جذب سرمایه گذار برگزار می شود.

وی با بیان اینکه سرمایه گذار در شهرستان و افرادی که برنامه ای برای اشتغال دارد برنامه های خود را عنوان می کنند و اگر توان برطرف کردن مشکلات آن‌ها در شهرستان نباشد در ستاد تسهیل استان مطرح و بررسی خواهد شد، اذعان کرد: امیدواریم بخش بزرگی از موارد و مشکلات در خود شهرستان حل شود.

قاسم پور در پایان با تاکید بر اینکه ۱۱ طرح به جلسات استانی ارسال شد و دستورات لازم به مدیران داده شد، خاطرنشان کرد: خلیل آباد سهمی از شهرک صنعتی بردسکن نداشت و با مصوبه ای که با نظر استاندار خراسان رضوی مطرح و امضاء شد، ۴۱ هکتار از شهرک صنعتی بردسکن به شهرستان خلیل آباد واگذار خواهد شد و می توانیم از ظرفیت های این شهرک صنعتی در شهرستان استفاده کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.