وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

۷٫۵ میلیارد تومان تا پایان سال برای سه محور در ترشیز سرمایه گذاری می شود

شناسهٔ خبر: 122644 -
چاپ خبر چاپ خبر
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه 7.5 میلیارد تومان تا پایان سال برای سه محور در ترشیز سرمایه گذاری می شود، گفت: 25 کیلومتر فیبر نوری جدید در این منطقه باید وارد شود و بخشی از پوشش جاده ای و روستایی این شهرستان های خلیل آباد، کاشمر و بردسکن نیاز به تقویت دارند.

محمدجواد آذری جهرمی، در حاشیه سفر به شهرستان کاشمر در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: امروز از طرح های ارتباطی که در چند ماه اخیر در سه شهرستان خلیل آباد، بردسکن و کاشمر انجام شده بود رونمایی و افتتاح شد.

وی با بیان اینکه ارزش این پروژه ها چیزی حدود ۴ میلیارد تومان بود، خاطرنشان کرد: در نشست شورای اداری این شهرستان تصویب شد که تا پایان سال حدود ۷٫۵ میلیارد تومان دیگر برای سه محور سرمایه گذاری شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ۲۵ کیلومتر فیبر نوری جدید در این منطقه باید وارد شود، تصریح کرد: بخشی از پوشش جاده ای و روستایی این سه شهرستان به خصوص حوزه هایی که قطب گردشگری و بوم گردی هستند و مناطقی که می توانند ظرفیت برای توسعه دیجیتال در بحث صنایع دستی باشند نیاز به تقویت دارند.

وی همچنین در پایان اذعان کرد: امیدواریم این ۷٫۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری تا پایان سال به اتمام برسد و پروژه های به بهره برداری کامل خواهد رسید.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.