فرماندار خلیل‌آباد:

هیچ پروژه تکراری یا بدون اعتبار و مجوز در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی نمی شود

شناسهٔ خبر: 122717 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل آباد گفت: هیچ پروژه تکراری و یا بدون اعتبار و بدون مجوز را در هفته دولت افتتاح یا کلنگ زنی نخواهد شد و پروژه ای افتتاح می شود که تکمیل باشد و روز بعد از افتتاح مردم بتوانند از مزایای آن استفاده کنند.

به گزارش یار خراسانی، ابراهیم قاسم پور در نشست برنامه ریزی هفت دولت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: همه نظام های سیاسی دنیا دارای فراز و نشیب های زیادی هستند و ایران در دهه ۵۰ و ۶۰ نیز با فراز و نشیب هایی روبرو بود.

وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر، با اخلاص و پرکاری در تاریخ معاصر ایران صحنه ای رقم ‌زدند که الگوی همه دوره ها بود، خاطرنشان کرد: پرکاری و خلوص در بخش های مختلف دولت شهیدان رجایی و باهنر مثال زدنی است.

فرماندار خلیل آباد با تأکید بر اینکه شهید رجایی با لباس ساده در عرصه های مختلف حاضر می شد و تکلیف اجتماعی را برای خود نهادینه کرده بود، تصریح کرد: مردان بزرگی در دامان انقلاب حضور داشتند که در ترورهای منافقین به شهادت رسیدند و نظام با قدرت تر و با صلابت تر تحت فرمان حضرت امام و رهبری ادامه راه داد.

وی با اشاره به اینکه شهید رجایی و باهنر نیاز همه جامعه اجتماعی بودند، اذعان کرد: این شهیدان الگو و مربی از نوع مردم در بخش های مختلف بود که هیچ‌کس از ظاهر آرام آن‌ها نمی فهمید که در ذهن مواجشان چه می‌گذرد.

قاسم پور با بیان اینکه دشمنان بعد از اینکه با ترور به اهداف خود نرسیدن، با تحریم ها به جان ایران اسلامی افتاده اند و بعد از تحریم های اقتصادی به دنبال تحریم های شخصیتی هستند، عنوان کرد: امروز نیازمند این هستیم که در کشور همگرایی، هم صدایی و انسجام در تمام مجموعه ها وجود داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان به دنبال این هستند که کشتی انقلاب را از حرکت بیندازند، تشریح کرد: کشور از این تحریم ها عبور خواهد کرد ولی برنامه و تحول نیاز جامعه است و هم‌صدایی قطعاً تحولات بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار خلیل آباد با اشاره به اینکه هفته دولت، هفته مغتنمی برای معرفی خدمات دولت به مردم است و باید در راستای همدلی و هم افزاری این فرصت را مغتنم بشماریم، بیان کرد: خدمات دولت خدمات نظام جمهوری اسلامی است و باید از فرصت رسانه استفاده کنیم و اقدامات دولت را به سمع و نظر مردم برسانیم.

وی با بیان اینکه مدیران موظف و مکلف به ارائه خدمات دولت به مردم هستند، تأکید کرد: هیچ پروژه تکراری و یا بدون اعتبار و بدون مجوز را در هفته دولت افتتاح یا کلنگ زنی نخواهد شد و پروژه ای افتتاح می شود که تکمیل باشد و روز بعد از افتتاح مردم بتوانند از مزایای آن استفاده کنند.

قاسم پور در پایان با تأکید بر اینکه حضور همه مدیران در پروژه ها با رویکرد مردمی باید پررنگ باشد، خاطرنشان کرد: دبیرخانه اجرایی هفته دولت در شهرستان خلیل آباد بر عهده بخشداری مرکزی است و همه مدیران پروژه های قابل افتتاح خود را به دبیرخانه معرفی کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.