رئیس جمعیت هلال احمر خلیل آباد خبر داد؛

مفقود شدن پیرمرد ۹۰ ساله در آبگرم خلیل آباد / ۷ تیم از هلال احمر کار جستجو و نجات را انجام می دهند

شناسهٔ خبر: 122358 -
چاپ خبر چاپ خبر
رئیس جمعیت هلال احمر خلیل آباد با بیان اینکه پیرمرد 90 ساله در ساعت 4 صبح 7 مردادماه به سمت آبگرم خلیل آباد برای بحث آب درمانی عزیمت داشته و هنوز به منزل بازنگشته است، گفت: 7 تیم در قالب 20 نفر روز کار جستجو و نجات را انجام می دهند و تا این لحظه اثر و شواهدی دال بر پیدا شدن فرد مذکور پیدا نشده است.

احمد رضاپور در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، با اعلام این خبر اظهار داشت: پیرمرد ۹۰ ساله در ساعت ۴ صبح ۷ مردادماه به سمت آبگرم خلیل آباد برای بحث آب درمانی عزیمت داشته و هنوز به منزل بازنگشته است.

وی با بیان اینکه خانواده این فرد در روز چهارشنبه ۹ مرداد به نیروی انتظامی و هلال احمر اطلاع داده اند، خاطرنشان کرد: تیم جستجو و نجات هلال احمر از زمان اطلاع به محل اعزام شدند و در حال حاضر بعد از گذشت ۴ روز هنوز بحث جستجو ادامه دارد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر و خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: ۷ تیم در قالب ۲۰ نفر روز کار جستجو و نجات را انجام می دهند و از ظرفیت نیروها و کوهنوردان محلی شهرستان استفاده شده است.

وی در پایان با بیان اینکه تا این لحظه اثر و شواهدی دال بر پیدا شدن فرد مذکور پیدا نشده است، اذعان کرد: عملیات جستجو و نجات برای یافتن پیرمرد ۹۰ ساله همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.