خطیب جمعه کاشمر:

کنار گذاشتن دعواها و اختلافات سیاسی باعث توسعه و آبادانی بیشتر می شود

شناسهٔ خبر: 120003 -
چاپ خبر چاپ خبر
خطیبب جمعه کاشمر با بیان اینکه توسعه شهرها و روستا ها غیر قابل انکار است، گفت: اگر دعواها و اختلافات سیاسی بگذارد قطعا بیش از این شاهد توسعه و آبادانی شهرها و روستاها خواهیم بود.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام سید محمدکاظم طباطبایی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان کاشمر با بیان اینکه دهه کرامت ایام پر خیر و برکت است که برکت آن ریشه در قرآن دارد، اظهار داشت: نعمت ولایت نعمتی است که عظمت آن را نمی توان بیان کرد.

وی با تاکید بر اینکه آثار و برکات شجره نبوت و کرامت باید در این ایام تبیین شود تا مردم با آثار و برکات آن آشنا شوند، خاطرنشان کرد: باید فرهنگ و زندگی ما نبوی و علوی شود تا بدینوسیله از دام شیطان و دشمنان در شبکه های اجتماعی نجات پیدا کنیم و جوانان ما از دشمنان نجات پیدا کنند.

خطیب جمعه کاشمر ضمن گرامیداشت ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری، تصریح کرد: صرف نظر از کم و کاستی هایی که در شهرها و روستاها وجود دارد، شهرها و روستاهای ما تحول چشمگیر پیدا کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه توسعه شهرها و روستا ها غیر قابل انکار است، اذعان کرد: اگر دعواها و اختلافات سیاسی بگذارد قطعا بیش از این شاهد توسعه و آبادانی شهرها و روستاها خواهیم بود.

طباطبایی با بیان اینکه مالیات ها یکی از درآمدهای مهم، قانونی و شرعی است، عنوان کرد: مردم با پرداخت مالیات به دولت کمک کنند تا در زمان های تحریم های اقتصادی سخت بتوانند کشور را اداره کنند.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه مردم به پرداخت مالیات اهتمام ویژه ای داشته باشند، تشریح کرد: دولت نیز نباید به صورت گزینشی از افراد مالیات اخذ کند و باید به همه نگاه یکسان داشته باشد.

امام جمعه کاشمر با اشاره به اینکه وجود امام زادگان واجب التعلیم آثار و برکات زیادی داشته است، ابراز کرد: امروز ایران به خاطر وجود امامان و امازادگان قلب عالم تشییع شده و احترام گذاشتن، استقبال و تعظیم به امام زادگان باعث ولایت مداری مردم و جوانان شده است.

وی در پایان ضمن تاکید بر صرفه جویی در مصرف برق، خاطرنشان کرد: تابستان امسال احتمالا گرم تر از سال های آینده باشد و باید در مصرف برق صرفه جویی داشته باشیم حتی با خاموش کردن یک لامپ می توان در مصرف برق صرفه جویی کرد و با صرفه جویی باید بتوانیم برق موجود در کشور را مدیریت کنیم تا دچار خاموشی نشویم.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.