رئیس صندوق کار آفرینی و امید خلیل آباد خبر داد؛

کسب رتبه اول صندوق کارآفرینی امید خلیل‌آباد در اعطای تسهیلات اشتغال روستایی / ۸۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده است

شناسهٔ خبر: 121064 -
چاپ خبر چاپ خبر
رئیس صندوق کار آفرینی و امید خلیل آباد با بیان اینکه 85 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی از ابتدای تیرماه 97 تا به امروز پرداخت شده است، گفت: شهرستان خلیل آباد رتبه اول در بین سایر صندوق‌های سطح استان خراسان رضوی در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی را کسب کرده است.

ناصر امینی در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: ۱۲۸ فقره پرونده تقاضای تسهیلات اشتغال در صندوق کار آفرینی و امید شهرستان خلیل آباد بررسی و ۸۵ میلیارد ریال تسهیلات از ابتدای تیرماه ۹۷ تا به امروز پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این تعداد پرونده اشتغال زایی بالغ بر ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم خواهد داشت، خاطرنشان کرد: انواع طرح ها در زمینه تولیدی، تراشکاری، لبنیات، دامداری، خانه های بوم گردی، تولیدی کیف، کشف و پوشاک زنانه و مردانه و روسری رسته های قابل پرداختی است که تسهیلات دریافت کرده اند.

رئیس صندوق کار آفرینی و امید شهرستان خلیل آباد با تأکید بر اینکه شهرستان خلیل آباد رتبه اول در بین سایر صندوق‌های سطح استان خراسان رضوی در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی را کسب کرده است، تصریح کرد: ۲۰ پرونده دیگر با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در دست بررسی است که به زودی پرداخت خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه طرح های کشاورزی، صنعتی، خدماتی، میراث فرهنگی و صنایع دستی نیز از جمله طرح های اشتغال روستایی بود، اذعان کرد: پرونده های ارجاع داده شده به صندوق کار آفرینی و امید شهرستان خلیل آباد در کمتر از ۵ روز تعیین تکلیف می شوند که شرایط تسهیلات دارند یا خیر.

انتهای پیام/

 

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.