فرماندار خلیل آباد:

معادن بلااستفاده خلیل آباد باید شناسایی و تعیین تکلیف شوند / معادن می توانند بستر تولید، اشتغال و سرمایه را فراهم کنند

شناسهٔ خبر: 120179 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه معادن ظرفیتی دارد که می توانند بستر را برای افزایش تولید، اشتغال و سرمایه در شهرستان خلیل آباد فراهم کنند، گفت: اگر واحد معدنی در سطح شهرستان وجود دارد که چند سال است که کنار گذاشته شده و بلااستفاده هستند باید شناسایی و تعیین تکلیف شوند.

به گزارش یار خراسانی، ابراهیم قاسم پور در جمع معدن داران شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: حوزه تولید به خصوص در بخش معادن نیز نیازمند متخصص است و باید از این متخصصان در سطح معادن شهرستان استفاده شود.

وی با بیان اینکه امروز دولت نیازمند این است که بخش خصوصی را در کنار خود داشته باشد، خاطرنشان کرد: معادن ظرفیتی دارد که می توانند بستر را برای افزیش تولید، اشتغال و سرمایه در شهرستان خلیل آباد فراهم کنند.

فرماندار خلیل آباد با تأکید بر اینکه آنچه توان مجموعه دولت باشد به‌صورت صد در صد برای رفع مشکلات معادن سطح شهرستان به کار خواهیم گرفت، تصریح کرد: ظرفیت های اقتصادی خوبی در سطح شهرستان وجود دارد که معادن می توانند از این ظرفیت ها به خوبی استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه بازدید میدانی از معادن سطح شهرستان در دستور کار قرار دارد و از نزدیک مشکلات معادن شهرستان را بررسی می کنیم، اذعان کرد: اگر واحد معدنی در سطح شهرستان وجود دارد که چند سال است که کنار گذاشته شده و بلااستفاده هستند باید شناسایی و تعیین تکلیف شوند و اگر بعد از مدت زمان مشخص، فعال نشدند به شخص ثالثی واگذار شود.

قاسم پور با بیان اینکه معدن داری کار سخت و تخصصی است و یک هنر محسوب می شود و در این جنگ اقتصادی، معدن داران ما نوک پیکان کار اقتصادی هستند، عنوان کرد: معادن یک نعمت خدادادی است و با استفاده از ظرفیت این معادن نباید بیکاری در روستاهای اطراف این معادن وجود داشته باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.