فرماندار خلیل‌آباد:

شرکت توسعه و عمران می تواند به توسعه بخش های مختلف خلیل آباد سرعت بیشتری دهد

شناسهٔ خبر: 121877 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه شرکت توسعه و عمران باید حرکتی را در راستای تحقق توسعه پایدار در شهرستان آغاز کند، گفت: این شرکت می تواند به توسعه همه جانبه و پایدار بخش های مختلف گردشگری، صنعتی، معدنی، اقتصادی و کشاورزی شهرستان سرعت بیشتری بدهد.

ابراهیم قاسم پور در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، با اشاره به کارکرد شرکت توسعه و عمران، اظهار داشت: شرکت توسعه و عمران باید کل جمعیت شهرستان خلیل آباد را تحت پوشش قرار دهد و همه اقشار، بازاریان و از همه طیف های مختلف اقتصادی و افرادی که دل آنها برای توسعه و عمران شهرستان می تپد باید عضو این شرکت تعاونی شوند.

وی با بیان اینکه شرکت توسعه و عمران می تواند یک بولدینگ بزرگ اقتصادی در بخش های مختلف باشد که مبنای یک توسعه پایدار را رقم بزند، خاطرنشان کرد: این شرکت می تواند کمک حال طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی باشد و با برنامه ریزی، سرمایه های سرگردان مردمی را به بخش های تولید وارد کند.

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه این شرکت باید حرکتی را در راستای تحقق توسعه پایدار در شهرستان آغاز کند، تصریح کرد: امیدواریم اعضایی که به عنوان هیئت مدیره و مدیرعامل انتخاب شدند برای توسعه شهرستان برنامه ریزی داشته باشند تا همه ظرفیت های اقتصادی را عضو این تعاونی کنند.

وی با اشاره به اینکه این تعاونی باید اعتماد سازی عمومی ایجاد و اقشار و اصناف مختلف را عضو کند، اذعان کرد: شرکت توسعه و عمران در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی و توجه به بخش خصوصی و تعاونی، ظرفیت بسیار ارزشمندی برای جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال است.

قاسمپور با بیان اینکه این شرکت می تواند سرمایه های بیرون از شهرستان را به داخل شهرستان هدایت کند و آنها را به عنوان عضو وارد این شرکت کند، عنوان کرد: اگر این اتفاق رخ دهد قطعاً می تواند یکی از شرکت های فعال در این بخش باشد.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شرکت تعاونی کار گسترده و عظیمی را بر عهده دارند که باید در بخش های مختلف اقتصادی، صنایع تبدیلی و تکمیلی ورود داشته باشند، تشریح کرد: شرکت تعاونی توسعه و عمران می توانند ظرفیت ها و استعداد های نهفته شهرستان را شناسایی کنند و ضمن تمرکز بر این موارد نیز باید توجه به اندیشه ها و نوع نگاه خرد جمعی را در تصمیم گیری ها مد نظر داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه این شرکت نباید بر یک قشر خاص، شرایط خاص و بخش مشخصی تمرکز داشته باشند و می توانند در بخش های مختلف پیمانکاری رود داشته باشند، ابراز کرد: شرکت توسعه و عمران با اعتماد سازی که در اصناف مختلف ایجاد می کند می تواند عضو گیری بیشتری داشته باشد و اعضا را به همه شهرستان خلیل آباد متمرکز کند و در کنار، سرمایه های بیرون شهرستان را جذب کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت توسعه و عمران می تواند به توسعه همه جانبه و پایدار بخش های مختلف گردشگری، صنعتی، معدنی، اقتصادی و کشاورزی شهرستان سرعت بیشتری بدهد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.