ترکیب هیئت مدیره مشخص شد؛

برگزاری اولین مجمع عمومی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان خلیل آباد

شناسهٔ خبر: 120086 -
چاپ خبر چاپ خبر
با برگزاری اولین مجمع عمومی شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان خلیل آباد، اعضای هیئت مدیره این شرکت انتخاب شدند.

به گزارش یار خراسانی، اولین مجمع عمومی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان خلیل آباد پیش از ظهر امروز برگزار و در این نشست اعضای هیئت مدیره این شرکت انتخاب شدند.

بهروز بنیادی در این نشست با بیان اینکه باید از تجاربی که در دنیا وجود دارد استفاده کنیم، اظهار داشت: توسعه برابر با رشد اقتصادی است و قرار است با این شرکت رشد اقتصادی ایجاد کنیم.

وی افزایش تولید، اشتغال و سرمایه را از اهداف تأسیس شرکت تعاونی توسعه و عمران دانست و خاطرنشان کرد: رشد اقتصادی امروز به عنوان مهم‌ترین فاکتور تحول هر جامعه ای است.

نماینده مردم خلیل آباد، کاشمر و بردسکن با بیان اینکه اساسنامه این شرکت تعاونی را باید اعضا مطالعه کنند اساسنامه ای که در سال ۹۱ توسط دولت وقت ارائه شده است، تصریح کرد: این شرکت در کلیه مباحث می توانند ورود داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه دولت باید همپای سرمایه این شرکت سرمایه گذاری کند و مدیران باید سهم آورده دولت برای این سرمایه گذاری را تعقیب کنند، اذعان کرد: تمرین با هم بودن را باید از همین مسیر دنبال کنیم.

بنیادی با اشاره به اینکه هیئت مدیره باید از تجربیات دیگران استفاده کنند، عنوان کرد: ایجاد حس اعتماد مهم‌ترین رکن پایداری این مجموعه خواهد بود.

شایان ذکر است در پایان برگزاری این مجمع نیز با برگزاری انتخابات، احسان هجری، میترا سیدی، علی مسکینی، احمد صادقی، احسان کاظم نژاد، به عنوان اعضاء هیئت مدیره و محسن خرمی به عنوان بازرس شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان خلیل آباد انتخاب شدند.

گفتنی است انتخاب رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان خلیل آباد برعهده اعضای هئیت مدیره است.

انتهای پیام/

 

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.