استاندار خراسان رضوی:

پروژه های نیمه تمام با شرایط خیلی آسان به بخش خصوصی واگذار می شود

شناسهٔ خبر: 119224 -
چاپ خبر چاپ خبر
استاندار خراسان رضوی گفت: هر سرمایه گذاری در استان خراسان رضوی که علاقمند باشد پروژه های نیمه تمام را بر عهده بگیرد این پروژه ها را با شرایط خیلی آسان که در قانون پیش بینی شده به آنها واگذار خواهیم کرد.

علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان خلیل آباد در راستای اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان تشکیل شد.

وی با بیان اینکه تعداد ۴ معین اقتصادی در شهرستان خلیل آباد تفاهم نامه امضا کردند، افزود: ۷۰ معین اقتصاد مقاومتی مسئولیت توسعه مناطق روستایی و کم برخوردار استان را بر عهده گرفته اند که امیدواریم با حمایت همه ارکان حکومت این مدل در استان پایدار شود.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به وضعیت پروژه های نیمه تمام در سطح شهرستان خلیل آباد، خاطرنشان کرد: دولت بر اساس ماده ۲۷ قانون واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش غیر دولتی عمل می کند.

وی در پایان با بیان اینکه در استان نیز این قانون را دنبال می کنیم که پروژه های غیر دولتی را به بخش خصوص واگذار شوند، تصریح کرد: هر سرمایه گذاری در استان خراسان رضوی که علاقمند باشد پروژه های نیمه تمام را بر عهده بگیرد این پروژه ها را با شرایط خیلی آسان که در قانون پیش بینی شده به آنها واگذار خواهیم کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.