مشکل اساسی بازار تاریخی ارومیه نبود هیئت مدیره است

شناسهٔ خبر: 118151 -
چاپ خبر چاپ خبر


نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلی ترین موردی که در خصوص بازار تاریخی ارومیه باید مورد مطالبه قرار گیرد، تشکیل هیات مدیره است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هادی بهادری در گفت‌وگو با ندای ارومیه، اظهار کرد: بازار تاریخی ارومیه یکی از میراث ارزشمند فرهنگی شهر محسوب می شود و در وهله نخست اداره کل میراث فرهنگ باید پاسخ گوی تمامی مشکلات آن باشد.

وی، افزود: علاوه بر ضرورت نظارت میراث فرهنگی، یکی از مشلات اصلی دیگر بازار ارومیه نبود هیات مدیره است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نبود هیات مدیره در بازار تاریخی ارومیه موجب می شود برخی مشکلات بازار پیگیری نشوند.

وی، ابراز داشت: خود بازاری ها باید مجمعی ایجاد کننده و با اداره کل میراق فرهنگی همکاری داشته باشند.

بهادری، در ادامه با اشاره به درخواست رسیدگی به وضعیت بازار تاریخی ارومیه توسط برخی کاربران شبکه های اجتماعی گفت: حرکت جمعی از کاربران شبکه های اجتماعی در ارومیه در مطالبه رسیدگی به وضعیت بازار و به راه انداختن هشتگ بازار تاریخی ارومیه اقدام بسیار خوبی است که البته جا دارد اصلی ترین مساله ای که مورد مطالبه قرار گیرد ایجاد هیات مدیره بازار باشد. بازار تاریخی ارومیه ساختار و ساختمان میراثی دارد و در اولین مرحله میراث فرهنگی باید پاسخگوی بحث و مشکلات بازار باشد در دومین مرحله نیز مشکل بازار عدم وجود هیأت مدیره است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد مجمع و هیات مدیره بازار توسط خود بازاریان و صاحبان مغازه نسبت به سایر مسائل بازار اولویت دارد.

انتهای پیام/ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.