استاندار خراسان رضوی:

فرماندار، ستون موفقیت طرح مثلت توسعه اقتصادی در شهرستان است

شناسهٔ خبر: 119068 -
چاپ خبر چاپ خبر
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه مردم خراسان رضوی به‌عنوان سرمایه اجتماعی نیز همراهی‌های خوبی در تمام عرصه‌های انقلاب داشته‌اند، گفت: ستون موفقیت طرح مثلث اقتصادی در شهرستان نیز فرماندار است و اگر فرماندار فعال باشد می‌تواند موفق باشد.

به گزارش یار خراسانی، علیرضا رزم حسینی در نشت ستاد اقتصادی مقاومتی شهرستان خلیل‌آباد که در سالن همایش‌های اداره فرهنگ و ارشاد خلیل‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: در حوزه اشتغال و کسب‌وکار در مناطقی که امکانات زیربنایی مثل جاده، آب و برق و گاز و… دارند اما کسب‌وکاری ندارند توسط معین‌های اقتصادی نیز اشتغال و کسب‌وکار خوبی فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه باید توسعه روستایی را بتوانیم به سمت اشتغال سوق دهیم، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی دولتی نیست بلکه مردمی است.

استاندار خراسان رضوی با تأکید بر اینکه مثلث توسعه اقتصادی بر پایه درایت و توسعه یعنی همدلی، همگرایی، هم‌افزایی، وحدت رویه جهت تعالی اقتصادی و فرهنگی است، تصریح کرد: خراسان رضوی باید الگوی کشوری در تمام زمینه‌ها باشد و این ظرفیت در استان قرار دارد و باید حداکثر بهره‌برداری را از آن داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه مردم خراسان رضوی به‌عنوان سرمایه اجتماعی نیز همراهی‌های خوبی در تمام عرصه‌های انقلاب داشته‌اند، اذعان کرد: ستون موفقیت طرح مثلث اقتصادی در شهرستان نیز فرماندار است و اگر فرماندار فعال باشد می‌تواند موفق باشد.

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.