رئیس دادگستری خلیل آباد:

دستگاه قضایی به‌عنوان خط شکن در جنگ اقتصادی انجام‌وظیفه می‌کند

شناسهٔ خبر: 119063 -
چاپ خبر چاپ خبر
رئیس دادگستری خلیل آباد گفت: به نمایندگی از دستگاه قضایی این امید و اطمینان را به دولتمردان می‌دهیم که دستگاه قضایی به‌عنوان سیاهی‌لشکر و پیاده‌نظام این جنگ اقتصادی نخواهد بود بلکه دستگاه قضایی به‌عنوان خط شکن این جنگ اقتصادی انجام‌وظیفه خواهد کرد.

مجتبی همتی در این نشست اظهار داشت: در دادگستری شهر خلیل‌آباد بر این باور و عقیده هستیم که در سایه منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی دستگاه قضایی و نقشه ترسیمی در دادگستری کل استان باید در این جنگ اقتصادی سهمی داشته باشیم.

وی همچنین ادامه داد: از همین تریبون و به نمایندگی از دستگاه قضایی این امید و اطمینان را به دولتمردان می‌دهیم که دستگاه قضایی به‌عنوان سیاهی‌لشکر و پیاده‌نظام این جنگ اقتصادی نخواهد بود بلکه دستگاه قضایی به‌عنوان خط شکن این جنگ اقتصادی انجام‌وظیفه خواهد کرد.

رئیس دادگستری خلیل‌آباد با بیان اینکه عقیده داریم که درواقع برنامه‌های کلی اقتصادی کشور باید از جوار بارگاه منور رضوی شروع و دیدگاه نسبت به مرکز کمتر شود، خاطرنشان کرد: باید گروه‌های اقتصادی از استان خراسان رضوی به سایر کشور منتقل شود.

وی با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی تمام‌قد از همه برنامه‌های اقتصادی دولت حمایت خواهد کرد حتی آن برنامه‌هایی که شاید سبعه قضایی نداشته باشد ولی حقوق عامه را در نظر دارد، تصریح کرد: با تمام افرادی که دست به دامن بیت المال می‌زنند و برنامه‌های دولت را ابتر قرار می‌دهند و به‌صورت ریزه‌خواری سعی در ضربه زدن به برنامه‌های دولت دارند به‌صورت شدید برخورد و مبارزه کنیم.

همتی با بیان اینکه از تمام تولیدکنندگان و افرادی که حیاط آن‌ها تأثیر مستقیمی در بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم دارد به نحو کامل حمایت می‌کنیم، اذعان کرد: امروز در مملکت خود باید این باور را به مدیران خود به قبولانیم که در یک جنگ اقتصادی قرارگرفته‌ایم.

وی همچنین عنوان کرد: شاید بسیاری از مدیران ما به این مسئله توجه نداشته باشند لذا خواهشمندیم که در این حوزه دقت بیشتری شود و افرادی گمارده شوند که بر این باور باشند و بتوانند به مردم کمک کنند.

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.