سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی:

مشکلات هیچ گاه باعث عقب نشینی از آرمان های انقلاب نشده است / انقلاب اسلامی بر اساس رویکرد مردمی شکل گرفته است

شناسهٔ خبر: 107953 -
چاپ خبر چاپ خبر
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه مشکلات هیچ گاه باعث عقب نشینی از آرمان های انقلاب نشده است گفت: انقلاب اسلامی بر اساس رویکرد مردمی شکل گرفته است و این رویکرد مهمتر از ارقام و اعداد است.

به گزارش یار خراسانی، وحید قربانی عصر امروز در نشست شورای اداری شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: از ابتدای انقلاب سعی بر این بوده که ایران به یک کشور توسعه یافته تبدیل شود و مشکلات هیچگاه مانع تحقق این امر و عقب نشینی از آرمان ها و اهداف انقلاب نشده است.

وی با بیان اینکه مقایسه ها در تمام عرصه ها نشان از توسعه چشمگیری دارد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی بر اساس اصول دینی و اعتقادی خود سعی در رسیدن به این اهداف داشته است.

سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه با تمام مسائل و مصائب توانسته ایم گام های رو به رشدی برداریم، تصریح کرد: انقلاب اسلامی بر اساس رویکرد مردمی شکل گرفته است و این رویکرد مهمتر از ارقام  و اعداد است.

وی با اشاره به اینکه در رفتار مدیریتی خود هزینه ها و افکار باید به افزایش سطح درآمد و ثروت مردم در جامعه و تولید شغل منجر شود، اذعان کرد: نگاه مدیران و مسئولان نباید بخش محور و سازمانی باشد.

قربانی با تاکید بر اینکه باید به دنبال بهبود زیست مردم و رفاه مندی بیشتر جامعه با فراهم کردن زیرساخت ها باشیم، عنوان کرد: توقع دولت و دولتمردان این است که بخشی نگری رو کنار بگذاریم و با هیئت اندیشه ورز خود به دنبال افزایش سطح رفاه و انسجام اجتماعی در شهر و روستا باشیم.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.