فرماندار خلیل آباد:

تحقق ۱۰۲ درصدی تعهد اشتغال شهرستان خلیل آباد در سال ۹۷

شناسهٔ خبر: 104578 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل آباد از تحقق 102 درصدی تعهد اشتغال شهرستان خلیل آباد در سال 97 خبر داد و گفت: دولت دوازدهم به صورت علمی و با تمام توان سعی در برطرف کردن مشکلات دارد و همه باید در این زمینه همراهی لازم را داشته باشند.

به گزارش یار خراسانی، مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در نشست کار گروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: توزیع عادلانه اعتبارات، تسهیلات و امکانات در سطح روستاها از اقدامات دولت تدبیر و امید است که هنوز ادامه دارد و اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح، ۱۷۰۵ نفر از شهرستان خلیل آباد در سامانه ثبت نام کرده اند، خاطرنشان کرد: ۱۵۵۳ طرح مربوط به اشتغال روستایی و ۱۵۲ طرح مربوط به اشتغال فراگیر بوده است.

فرماندار خلیل آباد با تاکید بر اینکه با توجه به اولویت ها و رسته های شغلی از ۱۵۵۳ طرح اشتغال روستایی به علت عدم مطابقت یا عدم ارسال مدارک ۱۰۵۳ طرح رد و مختومه شده است، تصریح کرد: ۳۲۳ طرح توسط بانک ها در دست بررسی است و ۱۶۶ طرح به مبلغ ۱۲ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه از ۱۵۲ طرح اشتغال فراگیر در شهرستان خلیل آباد ۱۲۸ طرح مختومه یا رد شده است، اذعان کرد: ۲۱ طرح اشتغال فراگیر در بانک ها در دست بررسی است.

شاکری با اشاره به اینکه با توجه به اینکه خلیل آباد یک منطقه کشاورزی محسوب می شو، ۸۷ درصد کل اعتبارات پرداختی به بخش کشاورزی اختصاص پیدا کرده است، عنوان کرد: ۱۲ درصد اعتبارات به بخش صنعتی و صنایع دستی و یک درصد اعتبارات به بخش خدمات پرداخت شده است.

وی با تاکید بر اینکه تعهد اشتغال شهرستان خلیل آباد در سال ۹۷،  ۹۴۹ نفر بوده که ۹۶۴ نفر ثبت سامانه رصد شده است، تشریح کرد: ۱۰۲ درصد تحقق اشتغال شهرستان خلیل آباد در سال ۹۷ تا به امروز است.

این مقام مسئول با بیان اینکه دولت دوازدهم به صورت علمی و با تمام توان سعی در برطرف کردن مشکلات دارد و همه باید در این زمینه همراهی لازم را داشته باشند، افزود: کوچکترین انحرافی در پرداخت تسهیلات نباید داشته باشیم و پرداخت تسهیلات به اشتغال واقعی منجر شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.