فرماندار خليل آباد:

فضاي زيست محيطي و موزه حیات وحش در خليل آباد احداث مي شود

شناسهٔ خبر: 100210 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خليل آباد گفت: با توجه به سفر اخير مدير کل محيط زيست خراسان رضوي به خليل آباد و بر اساس قولي که به مردم شهرستان خليل آباد داده اند، روند احداث فضاي زيست محيطي و موزه اين شهرستان پس از طي روند اداري آغاز خواهد شد.

به گزارش یار خراسانی، مجتبي شاکري پیش از ظهر امروز در بازديد و ديدار با رئيس و کارکنان اداره محيط زيست خليل اباد اظهار کرد: مردم و مسئولين همه در برابر حفظ محيط زيست وظيفه دارند و براي حراست از آن بايد تلاش کنند.

وي خواستار برنامه ريزي جهت احداث فضاي زيست محيطي و موزه حيات وحش و تنوع زيستي در اين شهرستان شد و افزود : با توجه به ظرفيت هاي طبيعي و فرهنگي شهرستان خليل آباد اين مرکز مي تواند باعث افزايش سواد و فرهنگ زيست محيطي آحاد مردم از جمله جوانان و دانش آموزان گردد.

در این بازدید فرماندار خواستار برنامه ریزی جهت احداث فضای زیست محیطی و موزه حیات وحش و تنوع زیستی در این شهرستان شد و گفت : با توجه به ظرفیت های طبیعی و فرهنگی شهرستان خلیل آباد این مرکز می تواند باعث افزایش سواد و فرهنگ زیست محیطی آحاد مردم از جمله جوانان و دانش آموزان گردد.

وی همچنین طی تماس تلفنی با مدیر کل حفاظت محیط زیست استان جهت کمک به ایجاد این طرح با توجه به ظرفیت های شهرستان اعلام آمادگی کرد .

در این تماس تلفنی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان نیز با اشاره به سفر اخیرش به این شهرستان گفت : بر اساس قولی که به مردم با فرهنگ شهرستان خلیل آباد داده بودیم روند احداث فضای زیست محیطی  و موزه این شهرستان پس از طی روند اداری آغاز خواهد شد تا طی چند سال این مرکز و موزه در شهرستان به بهره برداری برسد.

در ادامه سعيد شفيعيان رياست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان خليل آباد نيز با تقدير از توجه فرماندار خليل آباد به مقوله حفظ محيط زيست گفت : اداره حفاظت محيط زيست اگرچه به جهت امکانات و تجهيزات و نيرو محدود است اما وظايف و ماموريت هايي گسترده دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.