جانشین فرمانده سپاه کاشمر:

۴ انبار کالای احتکار شده در کاشمر کشف شد

شناسهٔ خبر: 99321 -
چاپ خبر چاپ خبر
جانشین فرمانده سپاه کاشمر از کشف 4 انبار کالای احتکار شده در این شهرستان خبر داد؛ گفت: تلاشمان می‌کنیم با رصد روند فعالیت‌های اقتصادی، ضمن جلوگیری از تخلفات سودجویان بتوانیم دغدغه مردم را در این زمینه کاهش و زمینه برگرداندن آرامش اقتصادی را فراهم شود.

به گزارش یار خراسانی، مسعود رحیمی مقدم در جمع خبرنگاران شهرستان کاشمر اظهار داشت: سپاه کاشمر در راستای مأموریت محوله در خصوص کنترل بازار و مبارزه با محتکران و با استفاده از اخبار و اطلاعات مردمی و اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی و کشف ۴ انبار کالای احتکار شده در این شهرستان شد.

وی بابیان این که انبار کالای احتکاری پس از شناسایی با هماهنگی و دستور مقام قضایی مورد بازرسی قرار گرفته است؛ افزود: در نخستین انبار شناسایی شده تعداد ۲۳ هزار و ۸۰۰ عدد رب ۴۰۰ گرمی به ارزش یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال کشف شد.

جانشین فرمانده سپاه کاشمر با اشاره به این که حجم زیادی مواد غذایی شامل برنج، رب، چایی، مایع دستشویی و پوشک در دومین انبار به ارزش ۷۶۰ میلیون ریال کشف شد؛ ادامه داد: در راستای اطلاعات واصله در بازرسی انجام‌شده از سومین انبار احتکاری در این شهرستان ۵ هزار و ۷۶۰ عدد پودر ماشین لباسشویی به ارزش ۱۹۰ میلیون ریال کشف شد.

وی بابیان اینکه سپاه کاشمر با رصد شبانه‌روزی و اشراف اطلاعاتی تلاش می‌کند با شناسایی افراد سودجو و کشف انبارهای احتکاری بخشی از دغدغه و نگرانی مردم را در این حوزه کاهش دهد؛ اظهار کرد: در چهارمین انبار شناسایی شده حجم زیادی از انواع روغن ماشین در گالن‌های ۲۰ لیتری، ۴ لیتری، یک لیتری، ضد یخ و انواع فیلتر هوا به ارزش ریالی ۹۰۰ میلیون ریال کشف شد.

رحیمی مقدم با تأکید بر اینکه تمام کالاهای کشف‌شده پس از صورت‌جلسه سیر مراحل قانونی برای توزیع در سطح بازار تحویل اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی شده است؛ خاطرنشان کرد: در این زمینه ۴ نفر بازداشت و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با اشاره به اینکه در راستای مأموریت محوله اجازه نخواهیم داد سودجویان و سوءاستفاده گران در بخش اقتصاد و بازار این شهرستان خللی ایجاد کنند؛ گفت: تلاشمان می‌کنیم با رصد روند فعالیت‌های اقتصادی، ضمن جلوگیری از تخلفات سودجویان بتوانیم دغدغه مردم را در این زمینه کاهش و زمینه برگرداندن آرامش اقتصادی را فراهم شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.