سرپرست فرمانداری بردسکن:

۱۳ آبان روز بصیرت‌ افزایی در خصوص تفکر انقلابی و حسینی است

شناسهٔ خبر: 100150 -
چاپ خبر چاپ خبر
سرپرست فرمانداری بردسکن گفت: ۱۳ آبان روز بصیرت‌ افزایی در خصوص تفکر انقلابی و حسینی است و باید این روز به خوبی معرفی و زنده نگه داشته شود.

به گزارش یار خراسانی، ابراهیم قاسم پور، پیش از ظهر امروز در نشست هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت:  ۱۳ آبان  روز بصیرت‌افزایی در خصوص تفکر انقلابی و حسینی است و به همین دلیل بسیار اهمیت دارد.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: در طول پیروزی انقلاب و پس از آن تا کنون، رویدادهای متفاوت و مهمی در کشور رخ داده است اما ۱۳ آبان به دلیل اینکه سه رویداد تاریخی را در خود جای داده است اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد.

سرپرست فرمانداری بردسکن ادامه داد: دستگیری امام خمینی (ره) و تبعید ایشان به ترکیه، به خاک و خون کشیدن و شهادت دانش آموزان و دانشجویان و همچنین تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام، سه حادثه مهمی است که در این روز رخ داده و در پیشبرد انقلاب موثر بوده است.

وی با بیان اینکه امروز عناد و کینه آمریکا نسبت به اقتدارجمهوری اسلامی و مردم بیشتر شده و تلاش های خود را در راستای ایستادگی در برابر ایران بیشتر می کند به همین جهت درصدد تولید بحران های متفاوت است، تصریح کرد: ۱۳ آبان روز مقابله با استکبار جهانی است و باید این روز به خوبی معرفی و زنده نگه داشته شود.

قاسم پور اذعان کرد: در این روز ان شاء الله همه آحاد مردم عزیز باید پرشورتر از همیشه به صحنه بیایند و بهترین فرصت است تا یکبار دیگر بیزاری مردم ایران را نسبت به استکبار به رخ جهانیان بکشانیم.

وی با اشاره به یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد: سخنان ابلهانه و سخیف ترامپ دراجرای مرحله دوم تحریم ها نشان دهنده کینه توزی نسبت به ایران است و در تلاش است سد راه استقلال، پیشرفت، عدم خرید نفت و توسعه ارزش های اسلامی و  شود اما با اتحاد و انسجام بین نیروهای انقلابی، عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و همچنین وحدت کلمه این توطئه ها خنثی می شود.

سرپرست فرمانداری بردسکن در خصوص اهمیت ۱۳ آبان در این شهرستان تشریح کرد: با توجه به حساسیت و شرایط حاکم در کشورو به جهت خنثی کردن توطئه های دشمنان، باید همه افراد با هر ذائقه سیاسی در راستای منافع ملی و با استفاده از ظرفیت تمام دستگاه ها، دانش آموزان، فرهنگیان، دانشجویان، بسیجیان و …  باشکوه تر از گذشته در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کنند.

وی با بیان اینکه باید برنامه ریزهای لازم صورت پذیرد تا اجرای مراسم ۱۳ آبان به خوبی اجرا شود، ابراز کرد: از همکاری و ظرفیت تمام ارگان ها از جمله نیروی انتظامی برای حفظ امنیت، شهرداری و اصناف، برای فضاسازی و آماده کردن مسیرهای راهپیمایی، راهنمایی و رانندگی برای روان سازی ترافیک و خبرگزاری ها و اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی به مردم استفاده خواهد شد.

گفتنی است راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در بردسکن، راس ساعت ۳۰/۹ از محل میدان توحید شروع که پس از طی خیابان قائم در میدان مرکزی تجمع خواهند داشت.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.