نماینده کارگران ساختمانی در سازمان تأمین اجتماعی خلیل آباد:

کارگران ساختمانی با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند

شناسهٔ خبر: 99713 -
چاپ خبر چاپ خبر
نماینده کارگران ساختمانی در سازمان تأمین اجتماعی خلیل آباد با بیان اینکه کارگران ساختمانی با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند، گفت: دولت و مجلس با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، چتر حمایتی و بیمه ای خود را بیشتر مورد توجه قرار دهند.

مهدی نجفی در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، با اشاره به مشکلات کارگران ساختمانی در وضعیت اقتصادی کنونی، اظهار داشت: کارگران ساختمانی زیر لبه تیغ اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: دولت و مجلس با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، چتر حمایتی و بیمه ای خود را بیشتر مورد توجه قرار دهند.

نماینده کارگران ساختمانی در سازمان تأمین اجتماعی خلیل آباد ادامه داد: جامعه کارگری و انجمن های صنفی استان های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی با توجه به مشکلات اقتصادی و رکود ساخت و ساز، بیانه ای را در خصوص مشکلات کارگران ساختمانی صادر کردند که به تأیید تعدادی از انجمن های شهرها رسیده و به نمایندگان هر شهرستان ارسال گردیده است.

وی با تأکید بر اینکه در این بیانیه بر تصویب کامل هفت درصد بیمه، تصویب حق پرداخت بیمه کمتر از ۳۰ سال، غرامت دستمزد ایام بیماری عادی و قرار گرفتن در زمره مشاغل سخت و زیان آور و سبد غذایی تأکید شده است، اذعان کرد: متأسفانه هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و امیدواریم نمایندگان دولت و مجلس این امر مهم را با جدیت دنبال و به سرمنزل رسانده تا نوید بخش چراغ خانه جامعه کارگران ساختمانی شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.