فرماندار خلیل آباد تاکید کرد؛

لزوم همراهی مردم با دولت برای حل مشکلات کشور / ۵۸ درصد تعهد اشتغال خلیل‌آباد در سال ۹۷ تحقق یافت

شناسهٔ خبر: 99204 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل‌آباد از تحقق 58 درصدی تعهد اشتغال خلیل‌آباد در سال 97 خبر داد و گفت: امروز دمیدن روحیه امید و نشاط یک وظیفه همگانی است و هر یک از آحاد و اقشار جامعه به دولت برای برون رفت از مشکلات کمک کند.

به گزارش یار خراسانی، مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: امروز با توجه به شرایط موجود که دشمن نان و معیشت مردم را هدف قرار داده، رسالت مدیران نسبت به گذشته سنگین‌تر است.

وی با بیان اینکه مدیران با همراهی مردم باید فرمایشات مقام معظم رهبری را جامعه عمل بپوشانند، خاطرنشان کرد: دولت یازدهم و دوازدهم با همراهی، صبر و متانت مردم برنامه ها و تدابیر خوبی اندیشیده است و با همراهی مردم این مشکلات را حل خواهد کرد.

 

دمیدن روحیه امید و نشاط به جامعه یک وظیفه همگانی است

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه مدیران باید پویاتر از گذشته عمل کنند و در بین مردم حضور داشته باشند، تصریح کرد: امروز دمیدن روحیه امید و نشاط یک وظیفه همگانی است و هر یک از آحاد و اقشار جامعه به دولت برای برون رفت از مشکلات کمک کند.

وی با بیان اینکه مطمئناً هیچ دولتی بدون همراهی مردم موفق نخواهد بود و هیچ پیشرفتی حاصل نمی شود، اذعان کرد: مقام معظم رهبری بارها فرموده اند که دولت باید بماند و مشکلات را برطرف کند، نقد منصفانه باید صورت گیرد و مطمئناً با خالی کردن پشت دولت مشکلات حل نمی شود.

 

نسبت به هفته های گذشته ثبات بیشتری بر بازار حاکم است

شاکری با اشاره به اینکه دولت برنامه عملیاتی خوبی برای توسعه روستاها مدنظر دارد که همراهی و سخت کوشی بیشتر مدیران را می طلبد، عنوان کرد: امروزه شاهد یک ثبات و آرامش بیشتری نسبت به هفته های گذشته در بازار هستیم و بازاریان باید بدانند که اختفاء کالا و عدم ثبت انبارها مصداق احتکار است.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه کل اعتبارات ابلاغی به شهرستان خلیل‌آباد ۱۱۴ میلیارد ریال بوده که ۴۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی استان می باشد و ۵۴ درصد تخصیص دارد، تشریح کرد: مبلغ ۴۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات استفاده متوازن از امکانات کشور با ۱۰۰ درصد تخصیص و ده میلیارد ریال از محل اعتبارات توازن منطقه ای با صد در صد تخصیص بوده است.

 

اختصاص ۱۱ میلیارد ریال از اعتبارت مدیریت بحران به خلیل‌آباد

رئیس شورای اداری شهرستان خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه مدیران برای اجرای پروژه ها و تخصیص اعتبارات اهتمام ویژه ای داشته باشند، بیان کرد: یک میلیارد تومان اعتبارات از ماده ده و دوازده مدیریت بحران به آب‌رسانی خلیل‌آباد و شهر کندر و ۱۰۰ میلیون تومان آب‌رسانی به روستای ایرج آباد تصویب شده است.

وی با اشاره به اینکه ۴ میلیارد تومان اعتبار اولیه از محل اعتبارات تسهیلات ابلاغی اشتغال روستایی اعلام شده که به همت دستگاه ها و بانک ها پرداخت می شود، تأکید کرد: بالغ بر ده میلیارد و ۶۵۸ میلیون تومان مربوط به ۱۳۰ طرح در کشاورزی، صنعتی، صنایع دستی و گردشگری توسط بانک ها پرداخت شده که ۶ میلیارد و ۷۶۳ میلیون تومان آن توسط صندوق کار آفرینی و امید پرداخت شده است.

 

تحقق ۵۸ درصدی تعهد اشتغال خلیل‌آباد در سال ۹۷

شاکری همچنین در ادامه با اشاره به تعهد اشتغال خلیل‌آباد در سال ۹۷، افزود: تعهد اشتغال شهرستان خلیل‌آباد در سال ۹۷ تعداد ۹۴۹ نفر است که تا به امروز ۵۸ درصد تحقق اشتغال تعهد شده شهرستان بوده است.

وی با اشاره به راه اندازی کاروان های پیاده دهه آخر صفر در شهرستان، خاطرنشان کرد: بیش از ۱۵ کاروان پیاده از شهرستان خلیل‌آباد عازم مشهد مقدس هستند که تمهیدات لازم در این خصوص صورت گرفته است.

 

تبلیغات سوء دشمن نباید بر روی ما تأثیرگذار باشد

حجت الاسلام ناهیدی در این نشست با بیان اینکه محکم کاری و وجدان کاری یک اصل مهم در اسلام و انقلاب است، اظهار داشت: باید بیش از این اراده محکمی داشته باشیم و تبلیغات سوء دشمن نباید بر روی ما تأثیرگذار باشد.

امام جمعه خلیل‌آباد با بیان اینکه اربعین باید با شکوه تر از گذشته برگزار شود، تصریح کرد: وحدت شیعه و سنی در اربعین نشان داد که وحدت برای مردم حائز اهمیت است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.