فرماندار خلیل‌آباد:

طرح هادی ۱۱ روستای شهرستان خلیل‌آباد نیازمند بازنگری است

شناسهٔ خبر: 98446 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل‌آباد با بیان اینکه اجرای طرح هادی را در 24 روستای شهرستان صورت گرفته است، گفت: بیش از 10 سال از تهیه طرح هادی یازده روستا می گذرد که نیازمند بازنگری است.

به گزارش یار خراسانی، مجتبی شاکری در مراسم بهره برداری از پروژه آسفالت روستای کاهه که با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور برگزار شد با بیان اینکه توجه به بخش روستایی یکی از آرزوهای مردم شهرستان بود، اظهار داشت: در روستاهای بخش ششطراز و مرکزی نیازمند توجه بیشتر بود که با عنایت دولت، توجه به روستاها به خصوص توسعه متوازن آن بیشتر شد و اقدامات خوبی در این چند سال صورت گرفت.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: از سال ۹۴ تا ۹۶ با اختصاص ۱۳۲۸ تن قیر رایگان با ارزش یک ۱۲ میلیارد ریال در ۱۵ روستای شهرستان بیش از ۱۲۰ هزار متر مربع آسفالت معابر انجام شده است.

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه اجرای طرح هادی را در ۲۴ روستای شهرستان صورت گرفته است، تصریح کرد: بیش از ۱۰ سال از تهیه طرح هادی یازده روستا می گذرد که نیازمند بازنگری است.

وی اذعان کرد: نهضت آسفالتی در سطح روستاهای شهرستان خلیل‌آباد شاهد بودیم که در ادامه این پروژه ها ۷۴ هزار مترمربع توسط دهیاری ها صورت گرفته که نیازمند ۶۰۰ تن قیر رایگان است.

شاکری در پایان ضمن تاکید بر تسریع در تکمیل طرح هادی روستای کاریزک عنوان کرد: اجرای ۲ طرح هادی در روستاهای جابوز و کاهه صورت گرفته و طرح هادی روستای کاریزک بعد از سه سال از اجرای طرح نیمه تمام مانده و برای تکمیل نیازمندتوجه بیشتر و بیش از ششصد میلیون تومان اعتبار است و در این خصوص درخواست خود را به صورت کتبی به جناب شاملو، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور تقدیم شد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.