فرماندار خلیل آباد:

رسالت مجموعه دامپزشکی در تأمین امنیت غذایی مردم، بسیار سنگین و دشوار است

شناسهٔ خبر: 98745 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه رسالت مجموعه دامپزشکی در تأمین امنیت غذایی مردم بسیار سنگین و دشوار است، گفت: وجود 3 هزار دام سنگین و 97 هزار دام سبک در شهرستان خلیل‌آباد یک تلاش جهادی را می طلبد.

به گزارش یار خراسانی، مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیر و کارکنان شبکه دامپزشکی خلیل آباد با بیان اینکه رسالت مجموعه دامپزشکی در تأمین امنیت غذایی مردم بسیار سنگین و دشوار است، اظهار داشت: وجود ۳ هزار دام سنگین و ۹۷ هزار دام سبک در شهرستان خلیل‌آباد یک تلاش جهادی را می طلبد.

وی با بیان اینکه چشم امید مردم در زمینه حفظ بهداشت و سلامت جامعه به بهداشت محیط، دامپزشکی و شبکه بهداشت و درمان است، تصریح کرد: اعتماد مردم در زمینه بهداشت و سلامت نباید خدشه دار شود.

فرماندار خلیل‌آباد همچنین در ادامه اذعان کرد: بیماری های مشترک دام و انسان همه را تهدید می کند و اگر در این زمینه غفلت شود می تواند می تواند سرمایه و بخش اعظمی از درآمد منطقه را تحت الشعاع قرار دهد.

وی با بیان اینکه آموزش ها، آگاهی بخشی، بازدیدها و نظارت ها باید استمرار داشته باشد و در مناطقی که دام بیشتری وجود دارد باید حضور بیشتر باشد، خاطرنشان کرد: نظارت ها بر ورود دام به شهرستان باید تشدید شود تا از ورود دام آلوده به شهرستان جلوگیری شود.

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.