فرماندار خلیل آباد:

اعتبارات حوزه ورزش و جوانان خلیل‌آباد بسیار ناچیز است / عدالت در توزیع اعتبارات مدنظر اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی باشد

شناسهٔ خبر: 99521 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بحث عدالت را در توزیع اعتبارات مد نظر داشته باشد، گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی از درخواست ها و مطالبات جدی جوانان شهرستان خلیل آباد است.

به گزارش یار خراسانی، مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در دیدار با فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه بسیاری از اعتبارات در مراکز استان ها هزینه شده است اظهار داشت: پروژه استخر شهرستان از سال ۸۸ شروع شده که تنها ۲۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ۲۵۰ میلیون تومان در آنجا هزینه شده و تا به امروز رها شده است.

وی با تاکید بر اینکه استادیوم ورزشی شهید علوی نژاد از سال ۸۵ با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی روبرو است، خاطرنشان کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان فاقد ساختمان اداری است.

فرماندار خلیل آباد با اشاره به اینکه در حوزه اعتبارات در گذشته با شهرستان ها شاید نامهربانی شده و اعتبارات کمتری را به شهرستان ها اختصاص داده اند، تصریح کرد: اعتبارات حوزه ورزش و جوانان در شهرستان خلیل آباد بسیار ناچیز است.

وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با مدیریت جدید و توانمند خود، بحث عدالت را در توزیع اعتبارات مد نظر داشته باشند، اذعان کرد: شهرستان هایی که از اعتبارات کم بهره بوده اند و تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان در توزیع اعتبارات در اولویت قرار گیرند.

شاکری با تاکید بر اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی از درخواست ها و مطالبات جدی جوانان شهرستان خلیل آباد است، عنوان کرد: با توجه به اینکه رویکرد حوزه ورزش توجه به مناطق محروم و کم برخوردار و روستایی و کشف استعداد های ورزشی است چندین روستای پرجمعیت در شهرستان داریم که نیازمند توجه ویژه هستند.

وی همچنین در ادامه تشریح کرد: روستای جابوز قریب به ۴ هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت دارد و در بسیاری از مسابقات ورزشی سرآمد هستند و مقام های بسیاری در حوزه ورزش دارند، ولی متاسفانه از ابتدایی ترین امکانات ورزشی بی بهره اند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.