فرمانده انتظامی بردسکن خبر داد؛

کشف بیش از ۲۳ کیلوگرم مرفین و دستگیری سارقین در بردسکن

شناسهٔ خبر: 96615 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرمانده انتظامی بردسکن گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی بردسکن در دو مأموریت جداگانه موفق به کشف بیش از 30 کیلو مرفین و تریاک از خودروهای عبوری منتهی به شهرستان بردسکن شدند.

به گزارش یار خراسانی، عباس نظافتی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مأموران انتظامی بردسکن حین عبور خودروی پراید با سرنشینی ۴ نفر در محور بردسکن به سبزوار که قصد عزیمت به استان خراسان شمالی را داشتند، توانستند مقدار ۷ کیلو و ۵۵۵ گرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در بدنه خودروی خود جاسازی کرده بود، کشف و ضبط نمایند.

همچنین مأموران ایستگاه بازرسی درونه در محور طبس به بردسکن، با مشکوک شدن به یک دستگاه خودروی کمپرسی که از طبس قصد تردد به منطقه بردسکن را داشت، در بازرسی از این خودرو، مقدار ۲۳ کیلو و ۳۵۰ گرم مرفین که در بدنه این دستگاه سنگین جاسازی کرده بود، کشف کنند.

وی افزود: با دستگیری راننده این کمپرسی و ناکامی وی در انتقال مواد مرفین به منطقه، ماشین وی توقیف و فرد قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی بردسکن افزود: مبارزه با سوداگران مرگ بی امان توسط نیروهای جان برکف انتظامی ادامه دارد.

عباس نظافتی نیز از دستگیری سه سارق جوان و معتاد در بخش شهرآباد بردسکن خبر داد و اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی شهرآباد بردسکن حین گشت زنی هدفمند در اطراف باغات پسته در سطح این بخش، به سه جوان که مشغول جمع آوری پسته بودند، مشکوک شدند که افراد با دیدن مأموران پای به فرار گذاشتند.

وی گفت: مأموران پس از دستگیری این افراد و تحقیق بیشتر متوجه اعتیاد شدید آنان به مواد واز طرفی جزء سارقین با سابقه در امر سرقت می‌باشند، شدند.

نظافتی با بیان اینکه، سارقین در انتقال ۲۰۰ کیلو پسته به ارزش ۶۰ میلیون ریال ناکام ماندند، افزود: از سارقین در محل مقدار ۲۰۰ کیلو پسته کشف و به صاحب باغ تحویل شد.

به گفته وی در هر سه مأموریت نیروهای انتظامی، افراد دستگیرشده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا و مراجع قضایی مربوطه در شهرستان بردسکن معرفی شدند.

انتهای پیام /

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.