برخورد پراید و موتور سیکلت دو مجروح برجای گذاشت/ تأکید سرپرست پلیس راه بردسکن بر دو بانده شدن محور بردسکن به خلیل آباد

شناسهٔ خبر: 97738 -
چاپ خبر چاپ خبر
سرپرست پلیس راه بردسکن گفت: حوالی ساعت 7 صبح امروز یک دستگاه پراید در مسیر خلیل آباد به بردسکن (دو راهی شهر کندر) در حال حرکت بود که به علت تغییر مسیر ناگهانی راننده پراید با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرد.

محسن نصرتی در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی اظهار داشت: حوالی ساعت ۷ صبح امروز یک دستگاه پراید در مسیر خلیل آباد به بردسکن (دو راهی شهر کندر) در حال حرکت بود که به علت تغییر مسیر ناگهانی راننده پراید با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرد.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: در پی این حادثه راکب موتور سیکلت و ترک نشین موتور مجروح که هر دو به بیمارستان کاشمر منتقل شدند.

سرپرست پلیس راه بردسکن با بیان اینکه هر دو سر نشین موتور سیکلت فاقد کلاه ایمنی بودند، افزود: بررسی کارشناسان نشان می‌دهد که تغییر مسیر ناگهانی از سوی خودروی پراید و سرعت زیاد و عدم توجه به جلو از سوی راکب موتور سیکلت علت این حادثه بوده است.

تأکید سرپرست پلیس راه بردسکن بر دوبانده شدن محور بردسکن به خلیل آباد

وی با تأکید بر لزوم دو بانده شدن محور بردسکن به خلیل آباد بیان کرد: به دلیل اینکه محور خلیل آباد به بردسکن یک طرفه می باشد شاهد تصادفاتی در این جاده می باشیم که می طلبد نسبت به دوبانده شدن این محور تسریع شود چرا که با دو بانده شدن این محور شاهد کاهش زیاد تصادفات خواهیم بود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.