فرمانده سپاه خلیل آباد:

امروز هم مثل دوران دفاع مقدس در حال نبرد هستیم

شناسهٔ خبر: 97561 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرمانده سپاه خلیل آباد با بیان اینکه نیروهای مسلح و بسیجی خلیل آباد، آمادگی صیانت از دستاوردهای انقلاب را دارند، گفت: همه مردم بر این عقیده مصمم هستند که امروز هم مثل دوران دفاع مقدس در حال نبرد هستیم اما جنگ ما امروز جنگ نظامی نیست بلکه جنگ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است.

ابوالفضل فتوحی در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: در حالی برنامه های هفته دفاع مقدس را برگزار می کنیم که همچنان دشمنان نظام جمهوری اسلامی به‌ویژه امریکای جنایتکار تمام تلاش خود را برای از بین بردن صلابت و سلحشوری نیروهای مسلح و اقتدار آنان به کار می گیرد.

وی با بیان اینکه دشمنان با هر ترفندی تلاش می کنند تا زحمات و ایثارگری های رزمندگان پرافتخار در ۸ سال دفاع مقدس را کمرنگ جلوه دهند، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح و بسیجی شهرستان خلیل آباد آمادگی کامل در جهت حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی دارند.

فرمانده سپاه خلیل آباد در ادامه ضمن محکوم کردن اقدامات ناشیانه استکبار جهانی به‌ویژه تحریم های اقتصادی علیه کشورمان توسط دولت آمریکا، تصریح کرد: به ایادی استکبار گوشزد می کنیم که کشور ایران کشوری است که توانسته ۸ سال جنگ تحمیلی را با آن شرایط سخت مدیریت کند و بحمدالله ۴۰ سال از تمام موانعی که سر راه پیشرفت این نظام وجود داشته با رهبری ها و تدابیر ارزشمند ولی امر مسلمین عبور کند.

وی با تأکید بر اینکه همه مردم بر این عقیده مصمم هستند که امروز هم مثل دوران دفاع مقدس در حال نبرد هستیم، اذعان کرد: اما جنگ ما امروز جنگ نظامی نیست بلکه جنگ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است و از دولت جمهوری اسلامی می خواهیم از ظرفیت نیروهای مسلح به‌ویژه بسیج جهت گذر از این بحران نهایت استفاده را ببرد.

فتوحی ادامه داد: دولت مطمئن باشد نیروهای مسلح و بسیج در کنار دولت برای کمک به مردم برای محرومیت زدایی از قشر محروم و خدمت رسانی بهتر به صاحبان اصلی انقلاب آمادگی کامل دارد.

وی همچنین در ادامه عنوان کرد: سپاه ناحیه خلیل آباد با تأسی از فرامین مطاع فرماندهی کل قوا تلاش می کند با شعار محوری این هفته که “ما توانسته ایم” است در راستای حفظ، نشر و ترویج فرهنگ انقلابی دفاع مقدس گام های مؤثری بردارد.

این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه بیش از یک‌صد عنوان برنامه در سطح رده های مقاومت بسیج و سپاه شهرستان خلیل آباد در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شده و خواهد شد، خاطرنشان کرد: فضاسازی و انجام تبلیغات در سطح شهرستان، نهضت روشنگری، همایش رهروان زینبی، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با امام جمعه، برگزاری مسابقات ورزشی، تحویل خانه محروم، آبروی محله، غبارروبی مزار شهدا، بهره برداری از طرح های خدمت رسانی با مشارکت اردوهای جهادی و … از جمله برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس در شهرستان خلیل آباد است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.