در قالب رزمایش محمد رسول‌الله ۲ صورت گرفت؛

اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم خلیل آباد

شناسهٔ خبر: 96401 -
چاپ خبر چاپ خبر
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان خلیل آباد گفت: بسیجیان شهرستان خلیل آباد به مناطق محروم و کم برخوردار در قالب رزمایش محمد رسول‌الله ۲ اعزام شدند.

سرهنگ پاسدار ایوب راستگو مقدم در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه ناحیه خلیل آباد در ادامه رزمایش محمد رسول‌الله و در راستای طرح اعتلای سازندگی و خدمت رسانی دو نقطه هدف را در شهرستان انتخاب کرده است.

وی با بیان اینکه بسیجیان خلیل آباد در قالب پنج گروه جهادی به مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان اعزام شدند، خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی سپاه خلیل آباد با اعزام گروه‌های جهادی در مرحله اول به روستای کاهه آمادگی خود را جهت خدمت رسانی به مردم عزیز این روستا اعلام می کند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه خلیل آباد با تأکید بر اینکه این خدمات در عرصه های عمرانی، فرهنگی، تبلیغی، بهداشت و درمان، تربیت بدنی، علمی و آموزشی و اقتصاد مقاومتی به مدت حداقل سه سال ارائه می شود، تصریح کرد: این اردوهای جهادی با هدف ارائه خدمت به مناطق محروم، خدمت بی منت و افزایش آگاهی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه نیاز سنجی لازم با مشور مسئولان محلی روستای کاهه انجام شده است، اذعان کرد: نصب تصاویر شهدا در بلوار، خطاطی و زیبا سازی روستا، شن ریزی و تسطیح کوچه ها و پیاده رو ها، تکمیل نمودن خانه محروم، سرکشی از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، سم پاشی اماکن دام سبک و سنگین، روشنایی معابر و پارک، درمان رایگان همراه با داروی رایگان، برگزاری کلاس های آموزشی جهت دامداران، کشاورزان، اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز و… از جمله برنامه های اردو های جهادی در روستای کاهه است.

راستگو مقدم در پایان عنوان کرد: بسیج سازندگی با تمام توان، بی منت، خدمتگذار، با نشاط و خالصانه با شعار مردم داری، مردم یاری، مردم دوستی، محرومیت زدایی و کار جهادی و انقلابی در کنار مردم تا پایان رفع محرومیت خواهد ماند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.