طی حکمی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی؛

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خلیل آباد منصوب شد

شناسهٔ خبر: 92700 -
چاپ خبر چاپ خبر
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی در حکمی ضمن تقدیر از زحمات حمیدرضا محمودی، محمد جواد بلبلی را به سمت مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خلیل آباد منصوب کرد.

به گزارش یار خراسانی، ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی در حکمی محمدجواد بلبلی را به سمت مدیر میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خلیل آباد منصوب کرد.

مراسم تودیع و معارفه مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خلیل آباد پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار شهرستان و تنی چند از مسئولین اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان خراسان رضوی برگزار شد.

 

مجتبی شاکری در این مراسم با بیان اینکه میراث فرهنگی هر جامعه ای نشان دهنده تمدن آن جامعه است، اظهار داشت: خلیل آباد از تمدن و فرهنگ خاص خود برخوردار است و باید همه سعی و تلاش خود را برای حفظ آنها به کار گیریم.

وی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم باید همیشه در دستور کار مدیران شهرستان باشد، خاطرنشان کرد: تودیع و معارفه یک امر اداری است و یک مسئول در هر جایگاهی باید برای خدمت تلاش کند.

وی ضمن تقدیر از زحمات ارزنده مدیر اسبق میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خلیل آباد، تصریح کرد: اقدامات شایسته ای در طی این چند سال صورت گرفته است که باید ادامه پیدا کند.

 

در این مراسم محمدجواد بلبلی به‌عنوان مدیر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان خلیل آباد معرفی شد، وی سابقه مدیریت میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری  شهرستان باخرز را در کارنامه خود دارد.

همچنین در این مراسم از زحمات و تلاش های ارزنده محمدرضا محمودی مدیر سابق میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان که از اوایل مهر سال ۹۴ تاکنون سکان میراث فرهنگی خلیل آباد را در دست داشت قدردانی شد.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.