فرماندار خلیل‌آباد:

خبرنگاران با انعکاس واقعیت‌های جامعه، امید را به مردم منتقل کنند

شناسهٔ خبر: 92798 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل‌آباد گفت: انعکاس واقعیت‌های جامعه می تواند امید را به مردم منتقل کند و باعث برون رفت از مشکلات اقتصادی و اجتماعی شود و خبرنگاران نیز می تواند در این عرصه پیش گام باشند.

به گزارش یار خراسانی، مجتبی شاکری پیش از ظهر امروز در نشست تجلیل از خبرنگاران شهرستان خلیل‌آباد بابیان اینکه قرآن کریم و اهل بیت تاکیدات زیادی بر خبر و خبرنگاری دارند و این نشان از شغل حساس خبرنگاران است، اظهار داشت: هر کس در جایگاهی که قرار گرفته اگر بتواند رسالت خود را به‌خوبی ادا کند جامعه اصلاح خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه خبرنگاران چشم گویا و صادق جامعه هستند، تصریح کرد: خبرنگاران نقش مهمی در امید آفرینی جامعه دارند و ایمان، تقوا، صراحت و صداقت در گفتار، اطلاع رسانی به موقع و درست و صحیح از رویدادها از جمله رسالت های یک خبرنگار است.

فرماندار خلیل‌آباد با اشاره به اینکه عده ای در فضای مجازی همراه دشمن شده اند، اذعان کرد: انعکاس واقعیت‌های جامعه می تواند امید را به مردم منتقل کند و باعث برون رفت از مشکلات اقتصادی و اجتماعی شود و خبرنگاران نیز می تواند در این عرصه پیش گام باشند.

وی بابیان اینکه دشمنان فضای مجازی را مسموم کرده اند و یک حس نا امیدی در جامعه القا شده است، عنوان کرد: دولت با تلاش خود به دنبال این است که از این مشکلات عبور کنیم و همه به هم افزایی بیشتری نیاز داریم مردم باید در صحنه باشند و با همراهی مردم از این مقطع سخت عبور می کنیم.

شاکری با تأکید بر اینکه مدیران تلاش را باید مضاعف کنند و در بین مردم نیز حضور بیشتری داشته باشند و گوش شنوای انتقادات مردمی باشند، تشریح کرد: حل مشکلات بازار و گرانی اجناس نیازمند حضور جدی تر مدیران در بین مردم است.

وی با اشاره به اینکه علی رغم مشکلاتی که در حوزه اعتبارات داشتیم کارهای بسیار خوبی در شهرستان صورت گرفت و پروژه های عمرانی در حال اجرا است، بیان کرد: امیدواریم بتوانیم عملکرد دولت و برنامه های آتی در سطح شهرستان را در هفته دولت به مردم با حضور خبرنگاران منعکس کنیم.

این مقام مسئول بابیان اینکه واقعیت‌های جامعه و تلاش های دولت را باید منعکس شود و مطمئناً سیاه نمایی عملکرد دولت، سیاه نمایی عملکرد نظام است، تأکید کرد: خبرنگاران و مدیران هر کدام به شیوه خود باید با جدیت بیشتری برای رفع مشکلات مردم گام بردارند.

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: مدیران در تسریع و تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان اهتمام ویژه ای داشته باشند و هفته دولت با کمک خبرنگاران امید و نشاط را به جامعه منعکس خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.