روز پر حادثه آتش نشانی خلیل‌آباد / اطفاء حریق یک خودروی سواری و ریزش بالکن منزل مسکونی

شناسهٔ خبر: 89462 -
چاپ خبر چاپ خبر
امروز روز پر حادثه ای برای آتش نشانان خلیل‌آباد بود و از اطفاء حریق یک خودروی سواری گرفته تا ایمن سازی بالکن منزل مسکونی در یکی از روستاهای خلیل‌آباد از جمله عملیات های امدادی بود که توسط آتش نشانان و امدادگران 125 خلیل‌آباد امداد رسانی شدند.

به گزارش یار خراسانی، عادل حیدریان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: خبر آتش سوزی خودروی ۴۰۵ در بلوار معلم صبح امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد و با اعلام این حادثه، تیم اطفاء آتش نشانی در سریع ترین زمان به محل حریق اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پیش از رسیدن آتش نشانان تعدادی از کسبه محل با استفاده از آب شهری و خاک خود اقدام به خاموش کردن آتش نموده بودند که مؤثر واقع نشده بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه به دلیل سرعت عمل تیم اطفاء آتش نشانی تنها خساراتی به قسمت موتور وارد شد.

سرپرست آتش نشانی خلیل آباد همچنین خطاب به شهروندان گفت: شهروندان نسبت به تهیه خاموش کننده دستی مناسب جهت نصب در خودرو و فراگیری طرز استفاده صحیح از آن اهتمام ویژه ای به خرج دهند تا از خسارات احتمالی بر اثر آتش سوزی جلو گیری به عمل آورند.

 

ریزش قسمتی از ساختمان منزل مسکونی

وی در ادامه عنوان کرد: خبر ریزش قسمتی از ساختمان یک منزل مسکونی واقع در خیابان فرهنگ از طریق سامانه ۱۲۵ اعلام وصول و مأموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

حیدریان با بیان اینکه در این حادثه خوشبختانه با توجه به اینکه ساکنین در منزل حضور داشتند تلفات و جراحات انسانی نداشتیم، تشریح کرد: قسمت بالکن ساختمان مسکونی به طور کامل در داخل حیاط منزل تخریب شده بود.

وی همچنین در ادامه بیان کرد: آتش نشانان بلافاصله بعد از رسیدن به محل به دلیل ناپایداری قسمت‌های از سازه بالکن سریعاً اقدامات ایمنی و پیشگیرانه را اتخاذ وجهت جلوگیری از حوادث احتمالی بعدی تذکرات و هشدارهای ایمنی را در حضور ساکنین و پلیس ۱۱۰ به صاحب منزل دادند.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه ریزش بالکن ساختمان مذکور باید مورد بررسی و کار کارشناسی قرار گیرد تا دلیل وقوع آن مشخص گردد، خاطرنشان کرد: شهروندان بعد از مشاهده این‌گونه حوادث قبل از انجام هر کاری ابتدا مراجع امدادی را از وقوع حادثه مطلع کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.