رئیس بنیاد شهید خلیل آباد:

خلیل آباد بیشترین آمار شهید استان را نسبت به جمعیت خود دارد / لزوم توجه جدی به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در تابلو ها و المان های شهری

شناسهٔ خبر: 89995 -
چاپ خبر چاپ خبر
رئیس بنیاد شهید خلیل آباد با بیان اینکه این شهرستان بیشترین آمار شهید استان را نسبت به جمعیت خود دارد، گفت: وضعیت فعلی تابلوها متناسب با فرهنگ ایثار و شهادت در خور شأن این شهر نیست و خواستار توجه جدی به این مقوله هستیم.

به گزارش یار خراسانی، محسن رزمی ظهر امروز در دیدار با شهردار خلیل آباد اظهار داشت: شهرستان خلیل آباد با داشتن ۳۸۵ شهید و تقدیم ۱۱ سردار شهید، بیشترین آمار شهید را نسبت به جمعیت در مقایسه با سایر شهرستان های استان خراسان رضوی دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: یکی از مبادی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به نحوی تکریم از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استفاده از تصاویر این غیورمردان و نامگذاری خیابان ها و کوچه های به نام این عزیزان است.

رئیس بنیاد شهید خلیل آباد ضمن اعلام عدم رضایت از تابلو ها و المان های مرتبط با حوزه ایثار و شهادت فعلی شهرستان، تصریح کرد: وضعیت فعلی تابلوها متناسب با فرهنگ ایثار و شهادت در خور شأن این شهر نیست و خواستار توجه جدی به این مقوله هستیم.

 

هادی گوهریان در این دیدار ضمن اشاره به رشادت ها و ایثارگری که توسط مردم شهرستان در دهه های قبل و هم اکنون انجام گرفته، اظهار داشت: شهدا و ایثارگران به گردن همه مسئولان نظام دین دارند و پاس داشت خانواده های ایثارگران و شهدا را جزو وظایف همه دانست.

شهردار خلیل آباد با تشریح برنامه های صورت گرفته و طراحی های انجام گرفته، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های لازم جهت استفاده از تصاویر شهدا در فضا سازی شهری و ایجاد رضایتمندی بین خانواده های ایثاگر انجام شده است و امیدواریم موارد خواسته شده به بهترین نحو ممکن را انجام دهیم.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.