خطیب جمعه خلیل آباد:

پیروزی انقلاب اسلامی ایران باعث ناکام شدن اسرائیل در رسیدن به اهدافش شد

شناسهٔ خبر: 86965 -
چاپ خبر چاپ خبر
خطیب جمعه خلیل آباد با بیان اینکه راهپیمایی گسترده روز قدس یکی از مصادیق تقویت نیروهای مقاومت است، گفت: پیشرفت هایی که اسرائیل داشته نشان می دهند که به دنبال نیل تا فرات هستند ولی پیروزی انقلاب اسلامی ایران آنها را در این هدف ناکام گذاشته است.

به گزارش یار خراسانی، حجت الاسلام علی ناهیدی، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: مردم شهرستان خلیل آباد همزمان با سراسر کشور حضوری بسیار گسترده داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به ابعاد دینی و مذهبی قدس شریف و اهمیت و جایگاه بیت المقدس، خاطرنشان کرد: اشغال فلسطین و بیت المقدس یکی از مسائل بسیار مهم در شرایط کنونی جهان اسلام محسوب می شود که از اهمیت فراوانی برخوردار است.

خطیب جمعه خلیل آباد با بیان اینکه اشغال فلسطین و بیت المقدس تهدید بزرگی برای مسلمانان جهان است، تصریح کرد: پیشرفت هایی که اسرائیل داشته نشان می دهند که به دنبال نیل تا فرات هستند ولی پیروزی انقلاب اسلامی ایران آنها را در این هدف ناکام گذاشته است.

وی با تاکید بر اینکه مسئله فلسطین از دیدگاه امام و رهبری تنها یک مسئله اسلامی و دینی نیست بلکه یک مسئله بشری است، اذعان کرد: در طول سال های اخیر با شکل گیری جریان های افراطی و تکفیری نظیر داعش و النصره ماننده  یک سپر برای اسرائیل عمل کرده است.

ناهیدی با اشاره به اینکه اسرائیل تجهیزات نظامی، مالی و پزشکی خود را در اختیار گروه های تکفیری قرار داده است، عنوان کرد: با پیروزی نیروهای مقاومت از سراسر جهان به کمک نیروهای جبهه مقاومت آمدند و داعش را از منطقه بیرون کردند.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی وضعیت منطقه، خواسته های آمریکا، عربستان و اسرائیل را فراهم نکرده است، تشریح کرد: شرایط امروز منطقه باعث تقویت جریان مقاومت شده است و قدرت نیروی مقاومت با گذشته قابل مقایسه نیست.

امام جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه اعلام نابودی اسرائیل طی ۲۵ سال آینده توسط مقام معظم رهبری بر مبنای قدرت یافتن نیروهای مقاومت است، بیان کرد: مقاومت روز به روز قدرتمند می شود و همه باید به وظایف خود برای تقویت بیشتر این نیروها عمل کنیم.

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: راهپیمایی گسترده روز قدس یکی از مصادیق تقویت نیروهای مقاومت است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.