معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی:

تمرکز بر فرهنگ کار و تلاش باید بیشتر از گذشته باشد / هرکجا مدیران پایه کار با روحیه جهادی و بسیجی داشته باشیم بن بستی وجود ندارد

شناسهٔ خبر: 89176 -
چاپ خبر چاپ خبر
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه باید بیش از گذشته بر روی فرهنگ کار تلاش و تمرکز کنیم و این نیاز اصلی امروز است، گفت: در هر جایی که مدیران پایه کار با روحیه جهادی و بسیجی داشته باشیم بن بستی وجود ندارد.

به گزارش یار خراسانی، محمد رحیم نوروزیان ظهر امروز در شورای اداری شهرستان خلیل آباد با بیان اینکه باید بیش از گذشته بر روی فرهنگ کار تلاش و تمرکز کنیم و این نیاز اصلی امروز است، اظهار داشت: امروزه کار به عنوان یک ضد ارزش در بین فرزندان تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه در فرهنگ دینی ما تأکیدات بسیاری بر کار و کارگری شده است، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی کشور گرفتاری ها زیاد است و باید شبانه روز تلاش کنیم و تمرکز اصلی نیز باید بر کار باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با تأکید بر اینکه باید در حوزه تعلیم و تربیت کار بیشتری انجام شود، تصریح کرد: ظرفیت های بی‌شماری در سطح کشور وجود دارد که باید از این نعمت های بی‌شمار استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه جسارت و ریسک پذیری یکی از ویژگی های غربی ها است، اذعان کرد: غربی ها در جهت اهداف باطل خود تلاش های زیادی انجام داده اند ولی ما آن چنان که باید در جهت اهداف حق خود تلاش نمی کنیم.

نوروزیان با تأکید بر اینکه کسی که در سیستم اداری مسئولیت قبول می کند باید کارگشایی داشته باشد، عنوان کرد: مدیران باید ریسک و شهامت تصمیم گیری داشته باشد و اگر مدیری این خصلت را نداشته باشد خیانت است که در آن منصب بماند.

وی با بیان اینکه در هر جایی که مدیران پایه کار با روحیه جهادی و بسیجی داشته باشیم بن بستی وجود ندارد، تشریح کرد: خلیل آباد ظرفیت های فوق العاده ای در حوزه های مختلف دارد و تسهیلات خوبی برای اشتغال زایی ارائه شده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه آمریکا خروج از برجام را با امید اینکه وضعیت کشور ایران نابسامان است کلید زد، بیان کرد: منافقین اطلاعات غلطی از همان زمان جنگ به دشمنان نظام و انقلاب داده اند و بر اساس این اطلاعات نادرست آمریکا از برجام خارج شد.

وی با بیان اینکه برجام با تمام اشکالاتی که داشت جدای از مسائل سیاسی، آمریکا را به یک گوشه برده بود، تأکید کرد: آمریکا در عرصه نظامی نمی تواند کاری را از پیش ببرد و به دنبال این هستند که از داخل کشور به ما فشار وارد کنند و مسئولان را پای میز مذاکره بنشانند و این نیاز دارد که انسجام و وحدت خوبی در داخل کشور داشته باشیم.

نوروزیان با تأکید بر اینکه سلایق سیاسی باید وجود داشته باشد و صندوق انتخابات و رأی مردم محترم است و هر دعوایی وجود دارد باید در انتخابات تعیین تکلیف شود و همه باید به فرد منتخب کمک کنند، افزود: ولی اگر تا چهار سال بعد تهاجم و تهمت داشته باشیم نمی شود کار کرد.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری و روسای قوا نیز تأکید بسیاری بر وحدت و انسجام دارند، ابراز کرد: زیرساخت های خوبی در کشور وجود دارد که می توانیم مشکلات خود را حل کنیم به شرط اینکه پشت هم باشیم و دعواهای سیاسی را وارد کار نکنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه با فضای همدلی و اتحاد باید بر مشکلات پیروز شویم، اظهار کرد: روز به روز پیشرفت های قابل توجهی در کشور به وجود آمده است و پیش نیاز آن اتحاد و وحدت است.

وی همچنین در ادامه گفت: امنیت مثل ماهی لغزنده است و اگر نتوانیم آرامش در ذهن مردم ایجاد کنیم کار بسیار سخت خواهد شد و باید فضای روانی که دشمن ایجاد کرده است را مراقبت کنیم.

 

عزم آمریکا برای فشار اقتصادی بر ملت و نظام ایران / وظیفه مدیران به عنوان خط مقدم جبهه بسیار بیشتر از گذشته است

بهروز بنیادی در این مراسم اظهار داشت: در مقطع تاریخی از انقلاب قرار گرفته ایم که حساسیت آن بر همگان روشن است و در این مقطع نیاز مبرم به همفکری، صبوری و سعه صدر داریم.

وی با بیان اینکه سخنرانی رئیس جمهور در چند روز گذشته را همه باید چند بار گوش و مسئولیت خود را از داخل آن استخراج کنند، خاطرنشان کرد: صحبت های رئیس جمهور نشان از در پیش بودن یک جنگ اقتصادی بزرگ در چند ماه آینده داشت.

نماینده مردم خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی همچنین در ادامه تصریح کرد: دولت آمریکا اتاق فکر خود را به وزارت خزانه داری خود تشکیل داده است و این نشان از عزم آمریکا برای فشار اقتصادی بر ملت و نظام ایران است.

وی با تأکید بر اینکه آمریکایی ها به دنبال این هستند که نارضایتی مردم افزایش پیدا کند، اذعان کرد: وظیفه مدیران نیز به عنوان خط مقدم جبهه بسیار بیشتر از گذشته است.

بنیادی با اشاره به اینکه برخی از دستگاه ها می توانند رضایت مندی بیشتری در بین مردم ایجاد کنند، عنوان کرد: موبایل مدیران باید ۲۴ ساعته روشن باشد و همیشه در دسترس آحاد ملت باشند.

وی با بیان اینکه در این مقطع تاریخی باید سعه صدر خود را بیشتر از گذشته داشته باشیم و صبورانه و شفاف به مردم پاسخ بدهیم، تشریح کرد: مدیران به سمت مردم حرکت کنند و این مطمئناً به مردم دلگرمی بیشتری خواهد داد.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه تنظیم بازار در این ایام بسیار حائز اهمیت است، بیان کرد: اگر کار را به مردم واگذار کنیم و اجازه بدهیم اصناف در زمینه تنظیم بازار ورود کنند قطعاً مثمر ثمر خواهد بود و اداره مالیات در این مقطع حساس در کنار تولیدکنندگان و بازاریان قرار گیرند.

وی با بیان اینکه چند دستگاه داریم که مردم ارتباط بیشتری با آن‌ها دارند، تأکید کرد: بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی بیشترین نقش را در کسب رضایتمندی مردم دارند و هرآنچه که می توانند با رعایت قانون، قانون را به نفع مردم تفسیر کنند.

بنیادی در پایان با اشاره به اینکه کمیته امداد و بهزیستی مراجعات فراوانی دارند و امکان دارد این مراجعات بیشتر شود، اظهار کرد: گاهی می شود با ارقام خیلی پایین رضایتمندی خوبی در بین مردم ایجاد کرد و باید در حد توان نیز کمک بیشتری را انجام دهیم.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.