تدارک رادیو? برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه/۶۲ بازی جام جهانی فوتبال از رادیو گزارش و بررسی می‌شود

شناسهٔ خبر: 87487 -
چاپ خبر چاپ خبر


شبکه‌های مختلف رادیویی به مناسبت آغاز مسابقات جام جهانی  فوتبال ۲۰۱۸ روسیه با تولید و پخش برنامه‌های متنوع و گوناگون به تحلیل این مسابقات می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مدیران صدای جمهوری اسلامی، تهیه‌کنندگان و گزارشگران رادیو اعلام کرده‌اند که آمادگی‌های لازم  برای گزارش ۶۲ بازی جام جهانی  را دارند و به خاطر همزمانی این بازی‌ها حدود ۵۰ بازی از فرستنده‌ها و ۱۲ بازی از طریق اپلیکیشن قابل دریافت است.

مشروح برنامه‌های شبکه های رادیویی در ایام برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بدین قرار است:

رادیو ورزش

همزمان با آغاز بازی‌های جام جهانی، شبکه رادیویی ورزش با برنامه‌ریزی و آمادگی کامل، علاوه بر پخش زنده بازیها، ازطریق ارتباط مستقیم با محل استقرار تیم ملی، هموطنان را از آخرین اوضاع و احوال بازیکنان، حال و هوای حاکم بر بازی‌ها و حواشی تیم‌های شرکت کننده در جام جهانی آگاه می‌کند. با عنایت به همزمانی برخی از این رقابت‌ها در یک روز و به منظور رضایتمندی حداکثری مخاطبان این شبکه، بازیهایی که بطور همزمان در دو استادیوم متفاوت برگزار می‌شود، یکی از بازیها از طریق آنتن رادیو ورزش روی موج اف ام، ردیف ۹۲ مگاهرتز و بازی دیگر از طریق سایت این شبکه همزمان و بصورت زنده و مستقیم تقدیم علاقمندان به فوتبال می‌شود.

رادیو ایران

برنامه صبحگاهی "روی خط ورزش" شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸:۳۵ الی ۹:۰۰ مختص  اخبار جام جهانی با تحلیل رخدادها پخش می‌شود. برنامه "ورزش ایران" شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۸:۰۰ الی ۱۸:۴۰ با اختصاص ۵ دقیقه خبر و ۱۵ دقیقه تحلیل رخدادها به این موضوع می‌پردازد. همچنین در برنامه "وقت اضافه"  که جمعه  ها ساعت ۱۹:۰۰ الی ۲۰:۰۰پخش می شود به  تحلیل وضعیت و بازی‌های تیم ملی ایران می‌پردازد.

رادیو جوان

این شبکه رادیویی با برنامه "گزارش فوتبال" 25 و ۳۰ خرداد ،در  2 برنامه ۳ ساعته مسابقات تیم ملی ایران را پوشش میدهد که در صورت صعود ایران این گزارش ادامه خواهد یافت. همچنین  روزهای ۲۴ الی ۲۶ خرداد با برنامه" گل طلایی" از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۱۸:۳۰ به تحلیل مسابقات جام جهانی و رخدادهای آن می‌پردازد. "جام جوانی" نیز روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۱۸:۳۰ با موضوع تحلیل رخدادها و حواشی جام جهانی است که از ۲۴ خرداد شروع و تا پایان جام جهانی ادامه خواهد یافت.

رادیو تهران

برنامه" تهران ورزشی" با دو آیتم بررسی گروه‌ها و تیم های حاضر در جام جهانی با کارشناس نوید استاد رحیمی و تحلیل اخبار جام جهانی با کارشناسی عبدالرزاق روزهای جمعه از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۳۰ با پخش نظرات مردم به این مسابقات می پردازد.ضمن اینکه برنامه "تهران ورزشی" از ساعات ۱۰:۳۰ تا ۱۱ هر روز به جز جمعه ها و برنامه ورزش از رادیو تهران ساعت ۱۷ تا ۳۰/۱۸ هر روز به جز جمعه‌ها با موضوع اخبار مسابقات جام جهانی پخش می‌شود.

رادیو نمایش

از ۲۲ خرداد تا پایان ۲۲ تیرماه نمایش«جام۲۱»با موضوع جام جهانی به‌مدت ۳۰ دقیقه ساعت ۱۶:۴۵ پخش می‌شود.

انتهای پیام/لینک منبعارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.