فرماندار خلیل آباد خبر داد؛

افزایش ۸ درصدی اعتبارات تملک دارایی و ماده ۱۸۰ خلیل آباد در سال ۹۷

شناسهٔ خبر: 87470 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل آباد از افزایش 8 درصدی اعتبارات تملک دارایی و ماده 180 خلیل آباد در سال 97 خبر داد و گفت: 93 میلیارد و 215 میلیون ریال کل اعتبارات سال 97 شهرستان خلیل آباد است.

به گزارش یار خراسانی، مجتبی شاکری ظهر امروز در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: ۹۳ میلیارد و ۲۱۵ میلیون ریال کل اعتبارات سال ۹۷ است که در قالب ۸۴ پروژه نیز اختصاص پیدا خواهد کرد.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: ۷۰ پروژه با اعتبار ۴۵  میلیارد و ۴۸۹ میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی استان و ۱۴ پروژه با اعتبار ۴۷ میلیارد و ۳۲۶ میلیون ریال مربوط به اعتبارات توازن منطقه ای ماده ۱۸۰ است.

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی و ۱۸۰ در سال ۹۷ قریب به ۸ درصد رشد نسبت به سال ۹۶ داشته است، تصریح کرد: اعتبارات ابلاغی به استان با کاهش بسیار جدی روبرو است ولی با توجه به این کاهش اعتبارات شهرستان رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه در سال های گذشته تخصیص اعتبارات شهرستان بسیار کم بود، اذعان کرد: تخصیص این اعتبارات در حد ۴۳ درصد قرار داشت ولی در سال جاری تخصیص ها نسبت به سال گذشته بیشتر خواهد بود.

شاکری با تاکید بر اینکه ۵۴ درصد اعتبارات از محل تملک دارایی و ماده ۱۸۰ مربوط به اعتبارات روستایی و ۴۸ درصد مربوط به اعتبارات شهری است، عنوان کرد: بیشترین اعتبار مربوط به فصل کشاورزی و منابع طبیعی با ۲۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۱۱۵ میلیون ریال است.

وی در پایان با بیان اینکه مجاز به دخل و تصرف در اعتبارات دستگاه ها نیستیم، خاطرنشان کرد: پروژه هایی که در سال جاری خاتمه پیدا می کنند و همچنین پروژه هایی که پیشرفت فیزیکی بالایی دارند در اولویت اعتبارات هستند و شروع پروژه های جدید منوط به رعایت مفاد بند ۳ تملک دارایی است.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.