سمنان| ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ۴۵۰ هزار فرصت شغلی در مناطق محروم ایجاد کرد

شناسهٔ خبر: 84638 -
چاپ خبر چاپ خبر


رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) با اشاره به مهم‌ترین عملکرد این ستاد از ایجاد بیش از ۴۵۰ هزار فرصت شغلی در سال‌های اخیر خبر داد و گفت: عمده این فرصت‌های شغلی در مناطق محروم ایجادشده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرمسار، محمد مخبر ظهر امروز در جمع خبرنگاران در گرمسار اظهار داشت: فعالیت اصلی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در کشور موضوع اشتغال‌زایی با مدل‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه این اشتغال‌زایی به شیوه‌ها و مدل‌های از اجتماع‌محور، شرکت‌های کوچک، و متوسط و بزرگ در مناطق محروم اتفاق می‌افتد افزود: همه این اشتغال‌زایی صورت گرفته مردم محور بوده و با محوریت و مشارکت مردم انجام می‌شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) اضافه کرد: همه این طرح‌های اشتغال‌زایی از بهره‌وری خوبی برخوردار است؛ چراکه با منابع مردم و مدیریت و خلاقیت آنان اداره می‌شود.

مخبر با بیان اینکه در چند سال گذشته ۴۵۰ هزار فرصت شغلی در مناطق محروم کشور ایجادشده است ابراز امیدواری کرد تا این روند ادامه یابد.

وی از مدرسه‌سازی و اقدامات و پروژه‌های زیربنایی مانند احداث مسجد، جاده و آب‌رسانی و برق‌رسانی و نیز و حمایت از بیماران سرطانی به‌عنوان بخشی از خدمات و اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) نام برد و عنوان کرد: در این راستا در سال گذشته هزینه نسخه بیش از ۵۰ هزار بیمار سرطانی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) پرداخت‌شده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) با اشاره به پرداخت هزینه عمل جراحی کاشت حلزون گوش حدود سه هزار کم‌شنوا و بیمه شدن بیش از ۲۰۰ هزار مستمند در کشور از سوی این ستاد از حمایت درمان ناباروری به‌عنوان بخش دیگری از عملکرد ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) یاد و خاطرنشان کرد: همه این اقدامات به‌جز اشتغال‌زایی که حوزه فعالیتی اصلی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) است؛ تنها ۱۰ تا ۱۵ درصد فعالیت این ستاد را تشکیل می‌دهد.

انتهای پیام/شلینک منبعارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.