روز حماسه و ایثار مردم اردستان برگزار می شود

شناسهٔ خبر: 84602 -
چاپ خبر چاپ خبر


فرماندار اردستان، گفت: روز حماسه و ایثار مردم اردستان باید با شکوه برگزار شده و فرهنگ شهادت هر چه بهتر برای جوانان تبیین شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ حمید رضا تاملی بعد از ظهر دیروز در جلسه ستاد برگزاری مراسم شهرستان که در خصوص سوم و ۱۴ خرداد در فرمانداری اردستان تشکیل شده بود، اظهار کرد: جلسات اینگونه ای دو هدف را دنبال می کند یکی تاکید بر ایام الله که در پیش رو وجود دارد و دیگر هم تایید و تبیین آن مناسبت ها است.

وی تاکید کرد: دنیایی از مطلب در سوم خرداد نهفته و به برکت همین ایام الله ها و انقلاب اسلامی گرد این میز جمع شده ایم و نباید به راحتی از آن بگذریم.

فرماندار اردستان گفت: بر اساس نظامی که در آن مسئولیت گرفته ایم باید بدانیم انقلاب اسلامی توسط شخصیتی همچون امام خمینی(ره) هدایت شده است.

تاملی با بیان اینکه ۱۱خرداد در شهرستان اردستان با توجه به تشییع ۴۶ شهید در یک روز به نام روز حماسه و ایثار نام گذاری شده، تصریح کرد: با برگزاری باشکوه این روز باید فرهنگ شهادت هر چه بهتر برای جوانان تبیین شود.

وی تاکید کرد: برای برگزاری مناسبت های پیش رو تعدادی از ارگان ها به عنوان اجرا کننده هستند که مابقی هم باید آنها را در هر چه بهتر برگزاری این مراسمات یاری کنند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: دستگاه ها و ارگان ها ظرف ۴۸ ساعت آینده برنامه مدونی را برای ۱۱خرداد روز حماسه و ایثار مردم شهرستان اردستان آماده کنند تا اتفاقات پیرامون آن بهتر لمس شود.

انتهای پیام/ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.