با حضور مقامات قضایی خلیل آباد صورت گرفت؛

بازسازی صحنه جرم نزاع خیابانی در کندر

شناسهٔ خبر: 85586 -
چاپ خبر چاپ خبر
یکی از متهمین شهر کندر به منظور بازسازی صحنه جرم (نزاع خیابانی) در حضور دادستان و مقامات قضایی و انتظامی این شهرستان در محل وقوع جرم حضور پیدا کرد.

به گزارش یار خراسانی، ظهر امروز یکی از متهمین نزاع خیابانی شهر کندر به منظور بازسازی صحنه جرم در حضور دادستان و مقامات قضایی و انتظامی این شهرستان در محل وقوع جرم حضور پیدا کرد.

حمید سلطانی در حاشیه بازسازی صحنه جرم و در جمع مردم اظهار داشت: اگر شهروندان گرامی شبی را با ترس و واهمه بخوابند مطمئناً ما هم خواب راحتی نخواهیم داشت.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: انتظار من از شهروندان عزیز این است که اگر حقی از آنها ضایع شد آن را با صدای بلند مطالبه کنند.

دادستان خلیل آباد با بیان اینکه مجرمین و متهمین در برابر قانون قدرتی ندارند، تصریح کرد: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی قدرتمندتر از آن هستند که امثال این افراد بخواهند در خیابان عربده‌کشی کند و به امنیت جامعه خدشه وارد کنند.

وی با تأکید بر اینکه اولویت اصلی دادستانی در حوزه قضایی خلیل آباد و کندر برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و امنیت شهرستان و آرامش افراد است، اذعان کرد: هر شخصی به دنبال ایجاد رعب و وحشت و ایجاد مشکل برای مردم باشد با دادستانی شهرستان طرف خواهد بود و بنده شخصاً برای پرونده این فرد وقت می گذارم و آن را به سرانجام خواهم رساند.

سلطانی با اشاره به اینکه از تمام ابزارهای قانونی برای برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم عمومی استفاده خواهیم کرد، گفت: هر شهروندی که از ناحیه هر شخصی مورد ظلم و شرارت قرار گرفت مستقیماً به بنده منعکس کند و اگر از عواقب آن واهمه دارند به صورت مخفیانه به بنده منعکس کنند و مطمئن باشید که نامی از آن شخص در هیچ کجا درج نخواهد شد.

وی با بیان اینکه شهری که مردم آن به دیانت و تدین و ولایت مداری معروف هستند ننگ است که امثال این افراد بخواهند وضعیت آن شهر را به هم بریزند، عنوان کرد: در رسیدگی به پرونده های قضایی با هیچ شخصی تعارف نداریم و مردم باید بدانند که دادستانی امین آن‌ها در این موارد است.

دادستان خلیل آباد با تأکید بر اینکه انتقام گیری یکی از مشکلاتی است که در این شهرستان وجود دارد، تشریح کرد: متأسفانه خیلی از جرائم که رخ می دهد متهم افراد شاهد را به انتقام گیری تهدید می کند که مشکلی را برای آن ایجاد می کند.

وی با اشاره به اینکه این فرهنگ غلط مورد تحمل دادستانی نیست و باید جمع آوری شود، بیان کرد: پشت سر ترس، ظلم است و اگر ظلمی به خاطر ترس به شخصی وارد شود حق آن فرد است.

سلطانی با بیان اینکه اگر شهادت یا شکایتی در پرونده ای نباشد مطمئناً دست دستگاه قضایی در برخورد قانونی خالی است مردم باید با مجموعه قضایی هماهنگ باشند، تأکید کرد: مجموعه قضایی تنها برای اعاده حقوق مردم حضور دارد و باید دست در دست هم عدالت را اجرایی کنیم تا طعم خوش عدالت را همه بچشند.

وی با تأکید بر اینکه اگر با مجموعه قضایی همکاری داشته باشیم قطعاً هیچ شخصی نمی تواند برای مردم مشکل ایجاد کند، افزود: مجموعه قضایی برای اجرای عدالت به همکاری تک تک افراد جامعه نیازمند است.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: با جرائمی که امنیت و نظم عمومی را به هم می زند به شدت برخورد خواهد شد و انشاالله مرتکبین این قبیل جرائم مجازات خود را در انظار عمومی تحمل خواهند کرد.
انتهای پیام/

  • photo_2018-05-26_18-04-57
  • photo_2018-05-26_18-05-00
  • photo_2018-05-26_18-05-02
  • photo_2018-05-26_18-05-04
  • photo_2018-05-26_18-05-06
  • photo_2018-05-26_18-05-10
  • photo_2018-05-26_18-05-13
  • photo_2018-05-26_18-05-15

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.