رئیس هیئت والیبال خراسان رضوی:

۲ هزار باشگاه والیبال ثبت شده در سطح استان خراسان رضوی وجود دارد

شناسهٔ خبر: 81054 -
چاپ خبر چاپ خبر
رئیس هیئت والیبال خراسان رضوی با بیان اینکه 2 هزار باشگاه والیبال ثبت شده در سطح استان خراسان رضوی وجود دارد، گفت: خلیل‌آباد باید در زمینه علمی ورزش یعنی همان تکنیک و تاکتیک پیشرفت های لازم را داشته باشد.

به گزارش یار خراسانی، محمد رضا حسین زاده مقدم پیش از ظهر امروز در دیدار با فرماندار خلیل‌آباد اظهار داشت: در تمام شهرستان های استان خراسان رضوی حضور پیدا می کنیم و وضعیت والیبال آنها در حضور مسئولان شهرستان بررسی می شود تا هماهنگی لازم برای کمک به والیبال شهرستان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه زیرساخت های لازم در بحث والیبال شهرستان بررسی می شود، خاطرنشان کرد: خلیل‌آباد چون یک شهرستان تازه تاسیسی است، پتانسیل لازم در حوزه ورزش والیبال را دارد و باید در زمینه تامین زیرساخت های مربی گری و داوری در این شهرستان کمک های لازم صورت گیرد.

رئیس هیئت والیبال استان خراسان رضوی همچنین در ادامه تصریح کرد: با توجه به علاقه‌مندان زیادی که حوزه والیبال شهرستان خلیل‌آباد وجود دارد این شهرستان باید در زمینه علمی ورزش یعنی همان تکنیک و تاکتیک پیشرفت های لازم را داشته باشد.

وی با بیان اینکه ۲ هزار باشگاه والیبال ثبت شده در سطح استان خراسان رضوی وجود دارد، اذعان کرد: بازی های دسته یک جنوب استان در آینده ای نزدیک در شهرستان کاشمر توسط دانشگاه پیام نور برگزار می شود.

حسین زاده مقدم همچنین با اشاره به شعار سال “حمایت از کالای ایرانی”، عنوان کرد: وسایل آموزشی که در والیبال استان استفاده می شود با توجه به تحریم هایی که وجود دارد اغلب بومی سازی شده است و به دنبال واردات این وسایل به جز در بازی های بین المللی نخواهیم بود.

وی با تأکید بر اینکه تمام همت و تلاش خود را به کار خواهیم برد تا خلیل‌آباد به جایگاه اصلی خود در والیبال برسد، تشریح کرد: مربی های خوبی در حوزه های ورزشی خراسان رضوی داریم که از نظر علم ورزشی، سرآمد کشور است.

 

ورزش باید محور سالم سازی جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی قرار گیرد

مجتبی شاکری در این دیدار با بیان اینکه توفیق در عرصه ورزش جز با جلب و جذب مشارکت های مردمی حاصل نمی شود، اظهار داشت: شهرستان خلیل‌آباد رتبه دوم در هیئت بازی های بومی و محلی استان را کسب کرده است و همچنین مقام‌های خوبی در ورزش های هفت سنگ، بدن سازی، پرورش اندام و… با مشارکت های مردمی حاصل شده است.

وی با بیان اینکه شادابی و نشاط به کاهش آسیب‌های اجتماعی جامعه کمک می کند، خاطرنشان کرد: ورزش نقش اساسی در زندگی امروز و ارتقاء سلامت عمومی و شادابی و نشاط جامعه دارد.

فرماندار خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه بخشی از هزینه های ادارات در ترویج فرهنگ ورزش و سلامتی صرف می شود و این روال در سال ۹۷ ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: ورزش باید محور سالم سازی جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه سهم بانوان در حوزه ورزش به خصوص رشته والیبال در سطح شهرستان بسیار چشمگیر است، اذعان کرد: اقدامات و فعالیت های بسیار خوبی در حوزه ورزش بانوان انجام گرفته است.

شاکری همچنین در پایان ضمن تقدیر از تلاش مجموعه هیئت والیبال شهرستان خلیل‌آباد، خاطرنشان کرد: استعداد های ورزشی بسیار خوبی در شهرستان وجود دارد که باید با همت مجموعه، شناسایی شود و یک تیم حرفه ای برای مسابقات استانی و کشوری تشکیل شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.