نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خبر داد؛

فرار از «طرح سوال از رئیس جمهور» با دعوت روحانی به مجلس/ ۱۰۱ امضاء تا به امروز دریافت شد

شناسهٔ خبر: 82167 -
چاپ خبر چاپ خبر
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دعوت از روحانی برای حضور در مجلس باعث نگرانی امضاء کنندگان طرح سوال از رئیس جمهور شده و تحلیل نمایندگان این که است که دعوت از رئیس جمهور به منظور مسکوت ماندن و فرار از طرح سوال انجام شده است.

جواد کریمی قدوسی در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، با اشاره به طرح سوال از رئیس جمهور و اخرین وضعیت این طرح در مجلس، اظهار داشت: رئیس مجلس بعد از ظهر امروز از کابینه دولت دوازدهم و رئیس جمهور برای حضور در صحن علنی مجلس و بررسی مسائل جاری کشور دعوت کردند.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور، وزرا و برخی از اعضای فراکسیون های مجلس  نیز در این نشست صحبت خواهند کرد، افزود: دعوت از روحانی برای حضور در مجلس باعث نگرانی امضاء کنندگان طرح سوال از رئیس جمهور شده  و تحلیل نمایندگان این که است که دعوت از رئیس جمهور به منظور مسکوت ماندن طرح سوال انجام شده است.

عضو کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تاکنون ۱۰۱ نماینده طرح سوال از رئیس جمهور را امضاء کرده اند، اذعان داشت: نمایندگان دولت قرار بود طبق آیین نامه در کمیسیون اقتصادی و قضایی مجلس به سوالات نمایندگان پاسخ دهند ولی حضور پیدا نکردند.

وی با تاکید بر اینکه فلسفه سوال همان قانون اساسی و پیگیری مسائل اقتصادی کشور است، خاطرنشان کرد: این سوال حق نمایندگان و دغدغه مردم است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.