درگیری در تمرین سپاهان

شناسهٔ خبر: 82350 -
چاپ خبر چاپ خبر


در تمرین امروز سپاهان برخی از هواداران اعتراض شدیدی نسبت به عملکرد بعضی از بازیکنان داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  پرافتخارترین تیم لیگ برتر حال و روز خوبی ندارد و امسال یکی از نتایج ضعیف خود را کسب کرده است. این نتایج به قدری ضعیف بود که تیم سپاهان تا آستانه سقوط به لیگ دسته یک هم قرار گرفت. این نتایج باعث شد تا هواداران سپاهان از عملکرد تیمشان ناراضی باشند. شنیده شده است که برخی از هواداران در تمرین امروز بازیکنان سپاهان حضور داشتند و از عملکرد بعضی از بازیکنان و نتایج به دست آمده ناراضی بودند و اعتراض شدیدی داشتند.

برخی از هواداران با بازیکنانی همچون مهرداد محمدی، عزت‌الله پورقاز و سعید آقایی برخورد مناسبی نداشتند و گفته می‌شود حتی کار به درگیری فیزیکی هم رسیده است. 

در این باره اخوان سرپرست باشگاه سپاهان ضمن تکذیب درگیری در تمرین زردپوشان گفت: درگیری شدیدی رخ نداد اما هواداران نسبت به نتایج پیش آمده ناراضی بودند و به خاطر همین اعتراض شدیدی کردند. در این چند ساله سپاهان حال و روز خوبی داشت اما امسال فصل کابوس‌واری را سپری کرد. به خاطر همین هواداران نسبت به عملکرد تیم و بازیکنان معترض بودند.

وی در پایان گفت: من به عنوان سرپرست و آقای ابراهیم‌زاده به عنوان سرمربی سعی کردیم جو را آرام کنیم تا اتفاق خاصی نیفتد. ما به هواداران حق می‌دهیم چرا که این تیم نباید در این جایگاه قرار داشته باشد ولی هیچ درگیری و زد و خوردی بین بازیکنان و هواداران رخ نداده است.

منبع: فارسارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.