- یار خراسانی - http://yarekhorasani.ir -

جشن «میلاد کوثر» در شهرستان خلیل آباد برگزار شد

به گزارش یار خراسانی، پیش از ظهر امروز و در آستانه ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرارسیدن روز زن و بزرگداشت روز مادر گردهمایی بزرگ جشن میلاد کوثر با حضور مسئولان شهرستان و جمعی از زنان و مادران در حسینیه ابوالفضلی خلیل آباد برگزار شد.

 

ابوالفضل فتوحی در حاشیه برگزاری این مراسم ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و فرارسیدن روز زن و بزرگداشت روز مادر اظهار داشت: برگزاری جشن میلاد کوثر یکی از اصلی ترین برنامه هفته بزرگداشت مقام زن و مادر بود که در شهرستان خلیل آباد به صورت باشکوهی برگزار شد.

وی با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) می توانند در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی الگو باشند، خاطرنشان کرد: نقش و جایگاه زنان در جامعه بسیار حائز اهمیت است و زنان باید در این خصوص حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار دهند.

دبیر ستاد شهرستانی جشن میلاد کوثر خلیل آباد در ادامه با تأکید بر اینکه باید سیره زندگی حضرت فاطمه (س) در جامعه ترویج پیدا کند، تصریح کرد: گسترش فرهنگ و سیره حضرت فاطمه (س) در بین بانوان شرکت کننده در جامعه یکی از اهداف برگزاری جشن میلاد کوثر است.

وی با بیان اینکه سعی شد در این مراسم ابعاد مختلف زندگی حضرت فاطمه (س) به شرکت کنندگان معرفی شود، اذعان کرد: بانوان امروزه در تیررس تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارند و تبیین ابعاد زندگی حضرت فاطمه (س) می توانند نقش مهمی در خنثی کردن نقشه های دشمنان داشته باشد.

 

در پایان این مراسم از بانوان فعال سطح شهرستان تجلیل و به قید قرعه از بانوانی که اسامی آن‌ها فاطمه و زهرا بود تقدیر شد.

انتهای پیام/