فرماندار خلیل‌آباد:

تعطیلی همه طرح‌های عمرانی شهرستان در ایام نوروز / بانک‌ها برای تأمین وجه نقد خودپردازها اقدام کنند

شناسهٔ خبر: 78455 -
چاپ خبر چاپ خبر
فرماندار خلیل آباد از تعطیلی همه طرح‌های عمرانی شهرستان در ایام نوروز خبر داد و گفت: طی چند روز آینده باید پروژه هایی که باعث کندی رفت و آمد در مسیر تردد مسافران می شود باید تا پایان ایام نوروز تعطیل شوند.

به گزارش یار خراسانی، مجتبی شاکری، ظهر امروز در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: در این ایام از سال شاهد آغاز سفرهای نوروزی در کل کشور هستیم و با توجه به اینکه خلیل آباد در مسیر زائران علی بن موسی رضا (ع) قرار دارد بهترین فرصت برای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان است

وی با بیان اینکه کمیته های ده گانه ستاد خدمات سفر شهرستان تشکیل شده اند، خاطرنشان کرد: باید در چارچوب قوانین و مقررات خادم خوبی برای زائران و مسافران باشیم و زمینه ماندگاری هر چه بیشتر مسافران را فراهم کنیم.

فرماندار خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهرهای خلیل آباد و کندر از چند ماه قبل فعالیت های خود را برای استقبال از بهار آغاز کرده اند و شاهد فضایی متفاوت نسبت به سالهای گذشته هستیم.

وی با بیان اینکه شاهد یک تحول خوبی در ورودی شهر، علی رغم مشکلات اقتصادی شهرداری ها هستیم، اذعان کرد: طی چند روز آینده باید پروژه هایی که باعث کندی رفت و آمد در مسیر تردد مسافران می شود باید تا پایان ایام نوروز تعطیل شوند.

شاکری همچنین با تأکید بر اینکه اقدامات ارزشمندی در حوزه برق رسانی شهرستان انجام شده است، عنوان کرد: در ایام پایانی سال، خاموشی ها باید به گونه ای باشد که خللی در کسب و کار بازاریان ایجاد نکند.

وی با اشاره به اینکه بخش های خصوصی در برپایی بازارچه نوروزی مشارکت داشته باشند، تشریح کرد: برپایی ایستگاه سوغات سرا در ورودی شهر خلیل آباد باید با کیفیت بهتری نسبت به سال های گذشته انجام گیرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه ثبت ملی کشمش خلیل آباد کار بسیار ارزشمندی بود که وظیفه و رسالت مسئولان بخصوص در جهاد کشاورزی را بیشتر می کند، تأکید کرد: جهاد کشاورزی باید در ایام برداشت انگور با برگزاری برنامه ها و جشنواره هایی این محصول استراتژیک شهرستان را به دنیا بیشتر معرفی کند.

وی ضمن تأکید بر فعال بودن عابر بانک ها در تعطیلات، بیان کرد: تمام عابر بانک های سطح شهر باید در ایام تعطیلات نوروز فعال باشند و بانک ها نسبت به تأمین پول لازم در عابر بانک ها اقدام کنند.

شاکری همچنین با تأکید بر اینکه بازرسی بر قیمت های اجناس در ایام پایانی سال باید با جدیت بیشتری انجام شود، افزود: افزایش قیمت ناخواسته و بدون هماهنگی در این ایام ممنوع است و باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه هر ساله در پایان اسفند ماه شاهد تغییرات شرایط جوی در سطح شهرستان هستیم، ابراز کرد: کلیه مدیران دستگاه های عضو مدیریت بحران شهرستان در ایام نوروزی باید آمادگی کامل برای کنترل حوادث احتمالی را داشته باشند.

فرماندار خلیل آباد در پایان با بیان اینکه ۶ آموزشگاه آموزش و پرورش خلیل آباد برای اسکان مسافران نوروزی آمادگی دارند، خاطرنشان کرد: تمام اقدامات باید منجر به افزایش رضایت مندی زائران، مسافران و گردشگران شود.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.