همایش ارتباط صنعت و برق هم اکنون در سالن اجتماعات شهرک صنعتی شمس اباد

شناسهٔ خبر: 76050 -
چاپ خبر چاپ خبر


۳۴ درصد مصرف انرژی برق در سطح شرکت توزیع نیروی برق استان تهران مربوط به صنایع است و اگر صنعتگران در مدیریت مصرف برق تلاش نکنند و در مشارکت در طرح‌های تشویقی را در دستور کار قرار ندهند، وقوغ خاموشی غیرقابل اجتناب خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از باقرشهرنیوز؛ بعدازظهر امروز همایش ارتباط صنعت و برق در سالن اجتماعات شهرک صنعتی شمس اباد برگزار شد.

افشین بهتویی مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در این مراسم اظهار داشت: ۳۴ درصد مصرف انرژی برق در سطح شرکت توزیع نیروی برق استان تهران مربوط به صنایع است.

وی در ادامه افزود: پیش بینی شده است با توجه به رشد پنچ درصدی مقدار مصرف انرژی برق در سال ۹۷، پیک بار به میزان ۵۸۲۰۰ مگاوات برسد؛ بنابر این در صورت عدم مدیریت مصرف برق و عدم مشارکت در طرح‌های تشویقی، وقوغ خاموشی غیرقابل اجتناب خواهد بود.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان تهران اظهار داشت: در سال ٩٦ تعداد١٦٥ مشترک با شرکت توزیع برق تهران با شرکت در طرح تعطیلات تابستان در زمان پیک بار همکاری داشتند که شرکت نیز حدود ١١ میلیارد ریال بعنوان پاداش به این مشترکین پرداخت نموده است. همچنین در طرح ذخیره عملیاتی سال ٩٦ نیز ٣٦مشترک شرکت کرده اند که ٢.٧میلیارد ریال به مشترکین این طرح پرداخت شد.

بهتویی ضمن دعوت از کلیه صاحبان صنایع در راستای مشارکت در طرح تعطیلات تابستانی صنایع و کمک به کاهش پیک مصرف تصریح کرد: جهت آگاهی از جزییات محاسبه پاداشهای پیش بینی شده، علاقه مندان می توانند به پایگاه اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به نشانی www.tvedc.ir مراجعه نمایند.

تقدیر و تشکر از صنعت‌گرانی که در طرح تعطیلات تابستانه سال ٩٦ مشارکت موثری داشتند.

در ادامه همایش ارتباط صنعت و برق از مشترکین صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد که در طرح‌های پاسخگویی بار تابستان ۹۶ (کاهش پیک )
مشارکت موثری داشتند با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
اسامی برگزیدگان بدین شرح است:
۱- شرکت توربو کمپرسور نفت آسیا به سبب مشارکت در طرح مولدهای دیزلی
۲- شرکت کاغذ سازی کهریزک به سبب مشارکت در طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی
۳- شرکت لوله و ماشین ایران به سبب مشارکت در طرح ذخیره عملیاتی
۴- شرکت سیما چوب بابت مشارکت در طرح ذخیره عملیاتی
۵- آقای حمید سبزعلی جماعت به سبب مشارکت در طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی صنایع
۶-آقای ناصر امیر یزدانی به سبب مشارکت در طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی صنایع

در این همایش اقایان مهندسین معماران، بهتویی و شهبازی در نشستی به پرسش‌های صنعت‌گران شرکت کننده پاسخ دادند.

انتهای پیام/ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.