حضور داوطلبانه ۱۷۰نفر از جوانان لنده ای در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی۹۷

شناسهٔ خبر: 76138 -
چاپ خبر چاپ خبر


رییس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده از حضور دواطلبانه بیش از۱۷۰ نفر ازجوانان لنده ای در اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید علی توحیدی اصل در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به وظایف و رسالت های جمعیت هلال احمر و عضویت دایمی آن در ستاد خدمات سفر به خصوص سفرهای نوروزی اظهارکرد: جمعیت هلال احمر کشور در چند سال گذشته بهترین عملکرد را در خصوص سفر های نوروزی، اسکان، پذیرایی و راهنمایی و هدایت مسافران نوروزی برعهده داشته است.

وی افزود: امسال نیز در ادامه ارائه خدمات متنوع به گردشگران و مسافران نوروزی بیش از ۱۷۰نفر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر شهرستان لنده در برنامه های سفرهای نوروزی همکاری متقابل خواهند داشت و از هم اکنون نیز برنامه ریزی های لازم جهت شیفت بندی برنامه ریزی شده است.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده تصریح کرد:  اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی  یکی از مهمترین طرح های است که از ظرفیت جوانان این شهرستان ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استفاده خواهد شد.

 وی تاکیدکرد: تهیه نقشه های گردشگری مناطق مختلف شهرستان لنده، استقرار تجهیزات پزشکی، پخش تراکت های گردشگری، برنامه برپایی سفره هفت سین، برپایی ایستگاه سلامت، چاپ نقشه مسافتی شهرستان و ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات به مسافران نوروزی از طرح های این جمعیت در ایام تعطیلات نوروزی است.

توحیدی اظهارکرد: امیدواریم با همکاری سایر ادارات و نهادها بتوانیم شاهد رشد و تعالی بهتر جهت تسهیل سفرهای نوروزی و گردشگری به شهرستان لنده باشیم.

 انتهای پیام

 ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.