گزارش خبری؛

حضور انقلابی مردم ولایت مدار ششطراز در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شناسهٔ خبر: 75770 -
چاپ خبر چاپ خبر
امروز مردم انقلابی و ولایت مدار بخش ششطراز از توابع شهرستان خلیل آباد همگام با مردم سراسر میهن عزیزمان ایران، تجلی حضور پرشور، حماسی و همدلانه در راهپیمایی 22 بهمن را به تصویر کشیدند و افتخاری دیگر بر تارک تاریخ ایران اسلامی افزودند.

به گزارش یار خراسانی، ۲۲ بهمن، یادآور یکی از بزرگ‌ترین رخدادهای تاریخی ملت ایران و این روز مبدل به یک روز فراموش ناشدنی و بزرگ برای ایرانیان است.

امروز مردم شهیدپرور و ولایتمدار بخش ششطراز شهرستان خلیل آباد با حضور خود در صحنه و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل مشت های خود را گرده کردند و در حمایت از انقلاب اسلامی فریادهای الله‌اکبر سردادند.

مراسم راهپیمایی بخش ششطراز از ساعت ۹ صبح در مقابل مسجد صاحب الزمان شهر کندر آغاز شد و شرکت کنندگان در این راهپیمایی، مسیر را تا مقابل حوزه بسیج شهر کندر طی کردند.

 

بصیرت و آگاهی مردم باعث خنثی شدن کودتای نظامی علیه ایران شد / باید پاسدار دستاوردهای نظام باشیم

حجت الاسلام رضا کشاورز در این مراسم با اشاره به ویژگی های یک فرد مؤمن و انقلابی، اظهار داشت: اولین ویژگی یک فرد مؤمن انقلابی در شرایط حساس امروز آگاهی و دشمن‌شناسی است.

وی با بیان اینکه ریشه قدرت ظالمان و مستکبران به ناآگاهی مظلوم بر می گردد، خاطرنشان کرد: اگر مظلوم آگاهی لازم را نداشته باشد بازیچه دست ظالم می شود؛ ناآگاهی بدترین درد جامعه است و این ناآگاهی در برخی جامعه اسلامی و جامعه عرب شاهد هستیم.

 

انقلاب ایران با دین و مذهب ملت گره خورده است

عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزوار با تأکید بر اینکه ناآگاهی همان است که برخی سران عرب؛ امریکا و اسرائیل را دوست و ایران را دشمن منطقه می دانند، تصریح کرد: انقلاب را دوست داریم چون انقلاب ما با دین و مذهب ما گره خورده است.

وی با بیان اینکه علی رغم مشکلاتی که در هر کشوری ممکن است وجود داشته باشد باید مشکلات تهدیدها و تحریم ها را تحمل کرد، گفت: امروزه در جنگ اقتصادی به سر می بریم و چون بر حق هستیم باید عوارض بدهیم و عوارض آن خون است.

 

الفبای دموکراسی و حقوق اساسی در عربستان وجود ندارد

کشاورز با اشاره به اینکه ملتی که با عزت خون ندهد با ذلت خون خواهد داد، اذعان کرد: صاحبان این انقلاب توده مردم مستضعف هستند و باید بین مشکلات و اصل انقلاب و وفاداری به اصل انقلاب تفکیک قائل شویم.

وی با تأکید بر اینکه در اتفاقات اخیر کشورهای جنایت کار آل سعود و امریکا دلسوز مردم ایران شده بودند، عنوان کرد: عربستانی که الفبای حقوق اساسی و دموکراسی در آن وجود ندارد با هم پیمانی امریکا و اسرائیل خود را دلسوز مردم ایران معرفی می کند.

 

بصیرت و آگاهی مردم باعث خنثی شدن کودتا علیه نظام اسلامی شد

این مقام مسئول با بیان اینکه شعار ایران همیشه پیروزی خون بر شمشیر است، تشریح کرد: خون زنده است و آگاهی دارد و همواره آگاهی بر شمشیر پیروزی دارد و آگاهی و مرز شناسی بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه بصیرت و آگاهی ملت ایران باعث خنثی شدن کودتای سنگین نظامی علیه نظام اسلامی شد، بیان کرد: ایران، ام القرای کشورهای اسلامی و ستاره منطقه است و اگر این کشور آسیب ببین به معنای تضعیف جامعه اسلامی است.

 

باید پاسدار دستاوردهای نظام باشیم

حجت الاسلام کشاورز با تأکید بر اینکه وحدت را باید رعایت و از هرگونه افراط و تفریط دوری کنیم، افزود: باید حامی دولت و مجلس باشیم و قطعاً آن‌ها دغدغه اشتغال و معیشت مردم را دارند.

وی در پایان ضمن تأکید بر ولایتمدار بودن مسئولان و مردم، خاطرنشان کرد: باید در مسیری درستی که مقام معظم رهبری مشخص کرده اند حرکت کنیم و پاسدار دستاوردهای انقلاب باشیم.

انتهای پیام/

  • photo_2018-02-11_14-09-40
  • photo_2018-02-11_14-09-58
  • photo_2018-02-11_14-10-04
  • photo_2018-02-11_14-10-08
  • photo_2018-02-11_14-10-13
  • photo_2018-02-11_14-10-17
  • photo_2018-02-11_14-10-20
  • photo_2018-02-11_14-10-31

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.