بهره برداری از هتل رباط کریم در ماه‌های آینده/ پرند نباید دچار مدیریت دوگانه شود

شناسهٔ خبر: 76043 -
چاپ خبر چاپ خبر


فرماندار رباط کریم گفت: تقویت زیر ساختهای گردشگری و فرهنگی شهرستان یکی از برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار گرفته و به زودی هتل شهرستان رباط کریم افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رباط نیوز، سیدمهدی ساداتی،فرماندار رباط کریم بعدازظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه شهرستان رباط کریم در اتاق نشست های فرمانداری، اظهارکرد: فضای امروز نیازمند وحدت و استفاده از تمام ظرفیت‌ها است. امروز ایجاد مرزبندی در کشور به پایان رسیده و رهبری نیز اندیشه‌ای جز وحدت و همدلی ندارند.

وی ادامه داد: خبرنگاران رکن اساسی سیستم اداری و اجرایی هستند و هر جلسه و همایشی که خبرنگاران در آن نباشند نتیجه ای نخواهد داشت.

سید مهدی ساداتی در ادامه ابراز کرد: نباید احساس کرد که ما یک طرف هستیم و شما خبرنگاران در طرف دیگر، باید فضا را به سمت تقویت و هم پوشانی برد و اصحاب رسانه نیز نیمه خالی لیوان را نبینند.

فرماندار رباط کریم بیان کرد: سیاست‌های شهرستان یک سیاست جدید نیست و برگرفته از برنامه‌های نظام است.

ساداتی تأکید کرد: باید کاری کرد که مردم راضی باشند و خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند.

وی ادامه داد: رباط کریم تمدن کهن و تاریخی ۷هزارساله دارد. باید توانمندی های شهرستان به مرحله اجرا گذشته و هفته فرهنگی برای شهرستان ایجاد و در نمایشگاهی تمام آداب و رسوم ،فرهنگ‌ها و … مردم رباط کریم را معرفی کنیم.

وی ابراز کرد: تبیین جایگاه خبرنگاران یک موضوع مهم است و ادرات نیز باید پاسخ شفاف و صریحی را به خبرنگاران بدهند.

فرماندار رباط کریم همچنین با اشاره به این موضوع که انتقاد کردن کاری را از پیش نمی‌برد، ابراز کرد: با انتقاد کردن کاری درست نمی شود. با اعتبارات کنونی که در شهرستان رباط کریم وجود دارد نمی شود کار بسیاری کرد مگر این که اعتبارات افزایش یابد.

ساداتی ابراز کرد: آنقدر فرصت نداریم که به سیاسی کاری دست بزنیم، باید کاری کرد که مشکلات مردم حل شود.

فرماندار رباط کریم در ادامه بر تقویت ساختارهای فرهنگی و گردشگری شهرستان تأکید و خاطرنشان کرد: تقویت زیر ساختهای گردشگری و فرهنگی شهرستان یکی از برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار گرفته و به زودی هتل شهرستان رباط کریم افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی همچنین  از مدیران شهر پرند خواست به مدیریت دوگانه در این شهر پایان دهند و گفت: در ایام دهه فجر پروژه هایی را در پرند افتتاح کردیم و باید مشکلات این شهر حل شود، به طور قطع مردم پرند را نباید دچار مدیریت دوگانه کنیم.

انتهای پیام/ ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.