بهارستان نشینان خواب زده!

شناسهٔ خبر: 76070 -
چاپ خبر چاپ خبر


برخی نمایندگان مجلس چنان خود را به خواب زده اند که صدای غرش اقتدار موشکی و خروش تماشایی ملت در ۲۲بهمن نیز آنها را ازخواب غفلت بیدار نمی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هیجار ،خروش ملت ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال  به  آمریکا، رژیم صهیونیستی و ابرقدرت‌ها این بود که ما خود ابرقدرتیم، ما را از گزینه‌های روی میزتان نترسانید، ما هرکدام گزینه‌ای روی میز هستیم که همدلی و وحدتمان در استمرار خط انقلاب و آرمان «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پاسخی دندان‌شکن به دشمن است.

۲۲بهمن امسال هر ایرانی با هرلهجه و گویشی به صحنه آمد تا بگوید  چون دماوند ایستاده‌ایم و حماسه شدیم از خزر تا خلیج تا ابد فارس، در جای‌جای ایران اسلامی «حماسه‌ای تماشایی» برپا شد.

مردم که وحدت و عشق به ایرانشان را از شمال ایران به بوشهر، بندرعباس، خوزستان تا دیار خلیج تا ابد فارس گره زدند تا همگی بگویند ما از ترامپ و تهدیدهایش نمی‌ترسیم و نشان دهند ایران گرچه کشوری با فرهنگ‌ها و قومیت‌های مختلف است اما هنگامی‌که پای میهن و انقلابشان در میان باشد همگی همراه و یکرنگ هستند.

همه آمدند تا به فرمان رهبرشان که  گفته بودند که «به حول و قوّه‌ی الهی بیست‌ودوّم بهمن امسال از آن بیست‌ودوّم بهمن‌های تماشایی خواهد بود. چون مردم با این یاوه‌گویی‌هایی که بعضی از دولتمردان آمریکایی و غیره کردند، احساس می‌کنند که دشمن در حال کمین‌ گرفتن و آماده‌ شدن برای تهاجم است.» لبیک بگویند و نوای «ایران – ایران» را  یک‌بار دیگر در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  زمزمه  نمودند .

رهبر معظم انقلاب ضمن تبریک به ملت با بصیرت ایران در پیامی این حماسه  را "حادثه خیرکننده و پاسخ قاطع و دندان‌شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست‌عهدان دانستند" و بیان نمودند: مسئولان کشور قدر این پدیده‌ی بی‌نظیر را بدانند و با استقامت کامل و روحیّه‌ی انقلابی و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت و از آرمانهای انقلاب دفاع کنند.

آینده متعلق به ملت بیدار و بصیر ماست، ما مسئولان باید بکوشیم از ملت عقب نمانیم.

 عضو هیات رئیسه مجلس، در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۲۰ نماینده مجلس درخصوص راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به را قرائت کرد که در آن نمایندگان مجلس شورای اسلامی به داشتن چنین مردمی افتخار نموده و قدرشناسی از این مردم شریف را درتلاش و کار بیشتر برای حل مشکلات کشور دانستندو پیام صریح مردم را که  مطالبه تلاش مضاعف سه قوه برای حل مشکلات آنها و پرهیز از حاشیه سازی بود را دریافت نمودند.

اما  سوالی که باید از این عزیزان پرسیده شود چرا از ۲۹۰نماینده تنها ۲۲۰ نفر بیانیه صادر نمودند آیا مابقی نمایندگان در خواب غفلت بسر می برند یا خود را به خواب زده اند .

بی توجهی وغفلت نمیاندگان  مجلس دهم سابقه دار است  چرا که بعد از حمله تروریستی داعش به مجلس با وجود اینکه تروریست ها تا یک قدمی صحن مجلس رسیده بودند وچندنی نفر از هموطنان را نیز به شهادت رساندند وجانفشانی و ایثار پاسداران ونیروهای امنیتی مانع از ورود آن  به صحن مجلس شد ند.

سربازان ولایت در پاسخ به این اقدام تروریستی کور با حملات موشکی مواضع آنها را در سوریه هدف قرار دادند وموجب شادی و اقتداروعزت آفرینی برای هر ایرانی شدندولی متاسفانه در آن زمان نیز  تنها ۱۶۲ نماینده مجلس ازعملیات موشکی سپاه حمایت نمودند ومابقی نیز با عدم حمایت خود بی بصیرتی را نشان دادند و  با عدم حمایتشان ناثبات نمودند که  پدیده شوم "نفوذ" در بهارستان ریشه دوانده  است.

متاسفانه این اقدامات نمایندگان مجلس سبب نارضایتی بسیاری از مردم ،علما ،خانوادههای شهدا و… را بدنبال داشته است چرا که  نمایندگان ملت  اثبات نمودند که نه تنها دغدغه ،مشکلات اقتصادی مردم  و…. برای آنها اهمیت نداشته  بلکه حتی زمانیکه پای اقتدار وعزت ایران در میان است بهارنشینان خود  را به خواب زده اند.

حتی در برابر شکوه وعظمت  چهلمین جشن پیروزی انقلاب که به جهانیان نشان می دهند که پشتیبان ولایت و انقلاب خود هستند سکوت می کنند.

 زمانیکه که غرش های موشکها ایران اقتدار عزت را  که حاصل خود کفایی متخصصان داخلی  را به رخ دشمنان می کشاند  نمایندگان ملت با عدم حمایت خود بر طبل دشمنان می کوبند وبا آنها هم صدا می شوند.

البته  از کسانیکه  که با خلق  "سلفی حقارت " دربرابر دشمنان نظام شان وشوکت پیدا می کنند  یا از نمایندگانی که دغدغه هایشان رفع حصر سران فتنه  وحمایت از اغتشاشگران نباید بیش از این انتظار داشت.

یاسر مومنی

انتهای پیام/

 ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.