در چهارمین روز از دهه فجر صورت گرفت؛

افتتاح ۷ پروژه عمرانی و اقتصاد مقاومتی در شهرستان خلیل آباد با اعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد ریال

شناسهٔ خبر: 74781 -
چاپ خبر چاپ خبر
همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر4 پروژه عمرانی در مهدی آباد، کاریزک، حسین آباد و محمد آباد و 3 پروژه اقتصاد مقاومتی در کندر، بزنجرد و کلاته شادی و با اعتباری بالغ بر 39 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش یار خراسانی، همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر۴ پروژه عمرانی در مهدی آباد، کاریزک، حسین آباد و محمد آباد و ۳ پروژه اقتصاد مقاومتی در کندر، بزنجرد و کلاته شادی و با اعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

افتتاح ۳ ساختمان دهیاری در بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال

حسین ابراهیم زاده ظهر امروز در آیین افتتاحیه ساختمان های دهیاری کاریزک، حسین آباد و محمدآباد اظهار داشت: کار ساخت پروژه ساختمان دهیاری این روستاها نیز با متراژ ۱۱۰ متر مربع از شش ماه گذشته آغاز شد و امروز در چهارمین روز از دهه فجر به بهره برداری رسید.

بخشدار مرکزی خلیل آباد با بیان اینکه این نوع ساختمان دهیاری ها در تمام استان با یک نقشه ساخته می شود، خاطرنشان کرد: هر یک از ساختمان ها نیز  با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال ساخته شده است.

 

افتتاح ۳ طرح اقتصاد مقاومتی با اعتباری بالغ بر ۴۱۰ میلیون تومان

ابوالفضل فتوحی در آیین بهره برداری از این طرح ها اظهار کرد: ۱۰ طرح اشتغال زایی از ابتدای سال جاری با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال در زمینه‌های کشاورزی و صنایع تبدیلی اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان اشتغال و طرح‌های اقتصادی مقاومتی بسیار زیادی در بسیج سازندگی خلیل‌آباد اعلام آمادگی برای دریافت تسهیلات داشته اند، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری قریب به ۲ میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان پرداخت شده است.

فرمانده سپاه خلیل آباد از اجرای پروژه پرورش قارچ در شهر کندر در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد و اذعان کرد: مبلغ ده میلیون تومان به متقاضی پرورش قارچ شهر کندر از تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده است.

وی همچنین در افتتاح پروژه دامداری سنتی ۸ رأسی گاو شیرده با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان و کارگاه تولید درب پوش های لوله های بخاری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان با همکاری کمیته امداد و همچنین آورده متقاضیان خبر داد.

 

بهره برداری از آسفالت خیابان امام حسین (ع) روستای مهدی آباد با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیون تومان

محمد قربانی در آیین بهره برداری از این طرح، اجرای طرح هادی و بهسازی معابر عمومی روستایی را از مهم‌ترین پروژه های عمرانی عمومی در بخش ششطراز دانست و عنوان کرد: زیر سازی و آسفالت خیابان امام حسین (ع) روستای مهدی آباد با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان اجرا و به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه ۳ معبر اصلی دیگر که در روستای مهدی آباد آسفالت شود طرح هادی در این روستا به طور کامل اجرا می شود، تشریح کرد: قریب به ۲۵ هزار متر مربع در سطح بخش ششطراز آسفالت شده است که بی نظیر بود.

بخشدار ششطراز همچنین در پایان بیان کرد: تا پایان سال ۹۶ قریب به ۴۰ هزار متر مربع در بخش ششطراز انجام می شود و در آینده به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

برچسب‌هاارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.